Xtherm FHU Piotr Dominiak

Sprzedaż i instalacja systemów grzewczych i sanitarnych

Grzejnictwo elektryczne
ul. Gazowa 4, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Xtherm FHU Piotr Dominiak

Informacje

Opis działalności
W Xtherm zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju instalacji grzewczych i sanitarnych już od wielu lat. Nasza siedziba znajduje się w Radomiu, a założycielem jest Piotr Dominiak. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.
Produkty i usługi
W Xtherm sprzedaż i instalacja systemów grzewczych i sanitarnych to dla nas "chleb powszedni". Nasze grupy instalatorów uczestniczą regularnie w szkoleniach, co pozwala na stosowanie w ich pracy najnowocześniejszych technologii i rozwiązań technicznych. To, wraz z wieloletnim doświadczeniem naszej kadry w zawodzie jest dla Państw gwarancją bezpieczeństwa naszych instalacji - z instalacjami przeprowadzonymi przez Xtherm mogą

Zajmujemy się wykonaniem między innymi takich prac jak:

- prace serwisowo-konserwacyjne wszelkiego rodzaju instalacji grzewczo-sanitarnych,
- instalacje sanitarne każdego typu,
- instalacje grzewcze dla różnych zastosowań,
- modernizacje kotłowni bez względu na jej wielkość,
- montaż pomp ciepła i kolektorów słonecznych.

Jesteśmy również dystrybutorem osprzętu, systemów instalacyjnych i urządzeń takich renomowanych firm jak Enix, Sigma-Li, Wawin, Viessmann, czy też Immergas. Wykorzystanie w instalacjach cieplnych produktów markowych od sprawdzonych producentów jest równie ważne, co wybranie pewnego wykonawcy prac montażowych i serwisowych.

Zachęcamy Państwa do wizyty na naszej stronie internetowej. Można tam znaleźć wszelkie szczegóły na temat oferty. Mamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państw zainteresowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń