Wodmix Armatura s.c.

Wyposażenie łazienek w najlepszym stylu - armatura, instalacje grzewcze, meble

Sprzęt i materiały hydrauliczne
ul. Juliusza Słowackiego 76, 26-600 Radom mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
483652306
wodmix@onet.pl
Małgorzata:
668128648
Artur:
502400798
Wodmix Armatura s.c.

Informacje

Opis działalności
Firmę Wodmix Armatura założyliśmy w 2011 roku na terenie Radomia. Od tego czasu naszym Klientom dostarczamy pełne wyposażenie łazienek, od armatury hydraulicznej, po urządzenia sanitarne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i udzielają praktycznych wskazówek podczas wyboru produktów idealnych do danego typu łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Asortyment sklepu Wodmix Armatura wyposażyliśmy tak, aby każdy Klient mógł tutaj znaleźć produkt pozwalający na zaprojektowanie swojej łazienki marzeń. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami sprzętu sanitarnego. Oferowane produkty pochodzą od marek takich jak Cersanit, Termet, czy Junkers.

W naszej ofercie znajdują się:
- kotły,
- elementy techniki grzewczej,
- baterie,
- meble,
- ceramika łazienkowa i sanitarna,
- rury i zawory,
- elektryczne ogrzewanie łazienkowe.

W dziale "Baterie" Klienci mogą znaleźć modele ścienne, podtynkowe oraz wolnostojące. Z pewnością możemy zaoferować baterie do umywalek, wanien, czy pryszniców. Udostępniamy modele o najróżniejszych kształtach i kolorach.

Wśród ceramiki sanitarnej znajdują się:
- umywalki,
- wanny,
- bidety,
- kabiny prysznicowe,
- WC.

Skompletowaliśmy tylko te produkty, które są odporne na uszkodzenia. Nie brakuje u nas również mebli łazienkowych, w postaci szafek wiszących i stojących oraz bocznych, czy podumywalkowych.

Bardzo ważną częścią naszego asortymentu są kotły. Sprzedajemy:
- kotły grzewcze,
- kotły gazowe,
- kotły centralnego ogrzewania,
- kotły na paliwa stałe.

Urządzenia, które oferujemy, są energooszczędne i proste w obsłudze. Głównie są to modele marki Vaillant. SAS, Biawar, Viessmann, Termet, Immergas i Junkers.

Dostarczamy także nowoczesną technikę grzewczą w postaci piecyków, grzejników łazienkowych i dodatków. Mamy elektryczne ogrzewacze wody, grzejniki drabinkowe, grzejniki aluminiowe, grzejniki miedziane, grzejniki stalowe i grzejniki płytowe. Sprzedajemy także wentylatory.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie zamówić produkt, którego aktualnie nie mamy na stanie.

Zapraszamy do kontaktu - firma Wodmix Armatura z Radomia.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z firmami: Cersanit, Sanitec, KOLO, deante, Armatura, wavin, termet, FRANKE, VIESSMANN, Vaillant, iMMERGAS, JUNKERS, Perfekt, BORYSZEW, SAS, SANPLAST, BIAWAR,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Michalek34
Świetne miejsce dla kogoś, kto remontuje łazienkę. My kupiliśmy tutaj nowy grzejnik. Naprawdę malutki, idealny do naszej niewielkiej łazienki oraz nowoczesną i bardzo elegancką kabinę prysznicową.
M
Magdalena
Bardzo miła obsługa. Dokładnie wytłumaczyli nam, jak działają kotły, które mają na stanie. Zdecydowaliśmy się na model marki Vaillant. Na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan z obsługi bardzo dobrze nam doradził.
K
Kasiaczek59
Bardzo duży wybór baterii. Chyba z godzinę szukałam tej właściwej, ponieważ było mnóstwo modeli o różnych kształtach i kolorach. Mogłam dopasować nawet tak drobne elementy do całokształtu naszej łazienki.
M
Marek
Razem z żoną kupiliśmy tutaj wszystkie potrzebne urządzenia, kiedy remontowaliśmy łazienkę. Wybraliśmy ich nowoczesny model wanny, a także nowe szafki, które są laminowane i odporne na parę wodną. Cena za wszystko była konkurencyjna w porównaniu do innych sklepów z wyposażeniem łazienkowym.