Wodmix Armatura s.c.

Piecyki, grzejniki i kotły do Twojej łazienki

Urządzenia grzewcze
ul. Juliusza Słowackiego 76, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wodmix Armatura s.c.

Informacje

Opis działalności
Firmę Wodmix Armatura założyliśmy na terenie Radomia w 2011 roku. Zajmujemy się sprzedażą elementów wyposażenia łazienek, od instalacji grzewczych, po armaturę sanitarną, meble i ceramikę. W naszym asortymencie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania funkcjonalnej łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Produkty i usługi
Salon Wodmix wyposażyliśmy w instalacje sanitarno-grzewcze, które muszą znaleźć się w każdej łazience. Są to różnego rodzaju grzejniki, piecyki oraz akcesoria. Oferujemy między innymi:
- grzejniki drabinkowe,
- grzejniki płytkowe,
- grzejniki aluminiowe,
- grzejniki miedziane,
- grzejniki stalowe,
- elektryczne ogrzewacze wody.

Sprzedajemy grzejniki o różnych wielkościach, czy kolorze, które pasują zarówno do przestronnych łazienek, jak i niewielkich przestrzeni. Przede wszystkim dbamy o to, aby sprzęt nie generował wysokich kosztów eksploatacji.

W naszej ofercie znaleźć można również kotły. Udostępniamy energooszczędne i proste w obsłudze modele, takich jak firm jak Termet, Viessmann, SAS, Biawar, Immergas, Junkers oraz Vaillant. Oferujemy:
- kotły grzewcze,
- kotły gazowe,
- kotły centralnego ogrzewania,
- kotły na paliwa stałe.

Nasza doświadczona kadra pomoże wybrać instalację grzewczą, którą będzie można łatwo podłączyć w mieszkaniu i która zapewni całej rodzinie odpowiednie ogrzewanie. Udostępniamy urządzenia w przystępnej cenie, które nie wymagają stałej eksploatacji i napraw.

Oprócz instalacji grzewczych oferujemy także baterie łazienkowe i kuchenne. Sprzedajemy modele wolnostojące, podtynkowe oraz ścienne. Wśród naszej ceramiki znajdują się między innymi wanny, kabiny prysznicowe, toalety i bidety. Dostarczamy także eleganckie meble do łazienek wykończonych w stylu nowoczesnym lub klasycznym.

Zapraszamy do naszego salonu - firma Wodmix Armatura w Radomiu.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z firmami: Cersanit, Sanitec, KOLO, Deante, Armatura, Wavin, Termet, FRANKE, VIESSMANN, Vaillant, iMMERGAS, JUNKERS, Perfekt, BORYSZEW, SAS, SANPLAST, BIAWAR,

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń