Dokumenta Waldemar Michalec

Niszczenie,archiwizacja i przechowywanie dokumentów Twojej firmy

Niszczenie dokumentów
ul. Kasztelańska 36a, 26-600 Radom mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
601 160 440
501548410
Adres korespondencyjny
ul. Kasztelańska 36a, 26-600 Radom mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Dokumenta zajmuje się niszczeniem, archiwizacją i przechowywaniem dokumentów, które odbiera lub przyjmuje od przedsiębiorstw, bądź instytucji. Jej właścicielem jest Waldemar Michalec, a siedziba znajduje się w Radomiu, w województwie mazowieckim.Działamy zgodnie z europejskim rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych - RODO.
Produkty i usługi
Nasza firma już od 200 roku zapewnia swoim klientom kompleksowe usługi związane z obsługą dokumentacji wytwarzanej przez przedsiębiorstwa oraz instytucje.

W ramach prowadzonej działalności proponujemy między innymi:
- przechowywanie dokumentów i akt
- niszczenie dokumentów i akt
- archiwizację dokumentów i akt
- prowadzenie archiwum zakładowego
- przenoszenie archiwów
- digitalizację dokumentów, czyli skanowanie
- fumigację akt, czyli oczyszczanie ze wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, które powodują niszczenie dokumentów

Wszystkie działania jakie podejmujemy w naszej firmę są zgodne z Europejskim Rozporządzeniem Ogólnym dotyczącym Ochrony Danych Osobowych – RODO, a także z przepisami odrębnymi dotyczącymi przetwarzani, archiwizowania, przechowywania i niszczenia dokumentów zawierających różnego typu dane. Legitymujemy się również niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa danych.

Odbiór dokumentów przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalnie przystosowanych pojazdów i pojemników do transportu akt zawierających dane wrażliwe. Korzystamy również z odpowiednio zabezpieczonych plombami worków i pojemników, a nasi pracownicy są przeszkoleni i pouczeni w kwestiach ochrony danych.

Niszczenie dokumentów w naszej firmie obywa się w warunkach ścisłej kontroli. Materiał z profesjonalnych niszczarek podlega recyklingowi.

Ponadto w Dokumenta zajmujemysię organizowaniem archiwów firmowych, ich bieżącą obsługą, a także przechowywaniem dokumentacji we własnych archiwach.

Prowadzimy również profesjonalne szkolenia z zakresu archiwizacji i działalności w ramach archiwów.

Dodatkowo jesteśmy dystrybutorem bezpiecznych szafek do przechowywania dokumentów, worków, a także specjalnych pudeł do archiwizacji.

Gwarantujemy terminową oraz rzetelną realizację wszystkich powierzonych nam zadań.

W przypadku pytań dotyczących oferty zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Radomiu, a także zapoznania się ze stroną internetową, gdzie umieściliśmy szczegółowe opisy i procedury oferowanych przez nas usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
W.Kowalski
Najlepsza i najbardziej profesjonalna Firma na rynku

Słowa kluczowe