Gog Bud Usługi koparkoładowarką, transport wywrotką, stawianie domów

Odholujemy Twoje auto w przypadku kolizji lub awarii

Pomoc drogowa
ul. Kozienicka 177a/1, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 512 905
606512905
Gog Bud Usługi koparkoładowarką, transport wywrotką, stawianie domów

Informacje

Opis działalności
Konrad Goguła jest właścicielem firmy Gog-Bud, która znajduje się w Radomiu, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 2009 roku. Zajmujemy się ratownictwem drogowym. Posiadamy niezbędny sprzęt do szybkiego i bezpiecznego holowania pojazdów. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Gog Bud posiada dwa profile działalności. Jedną z nich jest pomoc drogowa. Nasi Klienci mogą na nas liczyć dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Nasze lawety to profesjonalny sprzęt, który pozwala bezpiecznie przetransportować niemal każdy rodzaj pojazdu. Holujemy:
- samochodowy osobowe,
- samochody ciężarowe,
- samochody dostawcze,
- maszyny budowlane i przemysłowe.

Kierowcy naszych lawet zapewniają Państwu pomoc w najbardziej kryzysowych sytuacjach podczas awarii auta lub kolizji. Mogą również pomóc w znalezieniu noclegu i odwiezieniu samochodu do mechanika.

Zawsze szybko zjawiamy się na miejscu. Szeroka flota pojazdów zapewnia nam elastyczność w zakresie obsługi wielu Klientów jednocześnie. Zawsze robimy wszystko, aby dobrze zabezpieczyć auto w trakcie transportu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy, zapraszamy do kontaktu z Gog Bud z Radomia. Drugim profilem naszej działalności są usługi budowlane, które świadczymy przy pomocy koparko-ładowarki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń