Bartex FUH Bartosiak Artur

Profesjonalne usługi sprzątania biur oraz mieszkań.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Królewska 7/25, 26-617 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bartex FUH Bartosiak Artur

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Bartex znajduje się w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w sprzątaniu mieszkań. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1995 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Artur Bartosiak.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzątaniu wnętrz. W naszej ofercie można znaleźć sprzątanie domów oraz mieszkań. Podejmiemy się wykonania prac sprzątających w lokalach firmowych. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy czyszczenie hal przemysłowych oraz produkcyjnych. Możemy także zaproponować sprzątanie wspólnot mieszkaniowych.

Oferujemy również takie usługi, jak:
- odśnieżanie dachów,
- doczyszczanie po budowie,
- pranie wykładzin,
- pranie dywanów,
- czyszczenie mat wejściowych.

Zajmujemy się między innymi myciem okien. Jesteśmy w stanie wykonać alpinistyczne mycie okien. Oprócz tego dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam mycie elewacji i kostki brukowej. Uzupełnienie naszej oferty stanowi pielęgnacja terenów zielonych, w tym koszenie trawy.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona, do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy świadczenie usług na wysokim poziomie z zachowaniem konkurencyjnych cenach.


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Bartex.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń