Bartex Firma Usługowo-Handlowa Artur Bartosiak

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Królewska 7 m. 25, 26-617 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Siedzibą Bartex Firma Usługowo-Handlowa Artur Bartosiak jest Radom w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Sprzątanie wnętrz i mycie okien.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 601 391... lub napisz wiadomość e-mail na adres artur@bartex.radom.pl
Adres wykonywania działalności przez Bartex Firma Usługowo-Handlowa Artur Bartosiak to ul. Królewska 7 m. 25, 26-617 Radom. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Bartex Firma Usługowo-Handlowa Artur Bartosiak, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.