Szambobetonowe24

Producent certyfikowanych zbiorników na ścieki

Produkcja i montaż szamb
ul. Malczewskiego 6, 26-610 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
662 885 810
Adres korespondencyjny
ul. Malczewskiego 6, 26-610 Radom mazowieckie

Informacje

O nas
Celem firmy jest zapewnienie inwestorom dostępu do europejskich i światowych rozwiązań w sferze budowlanej. Dzięki temu, że każdy klient zostaje otoczony w pełni profesjonalną i kompetentną obsługą na każdym etapie kontaktu, firma zdobyła miano jednego z większych dostawców zbiorników betonowych w Polsce. Korzystając z usług firmy klienci mogą liczyć na przygotowanie specjalnie dla nich kosztorysu zbiornika, wraz z transportem i montażem w dowolne miejsce w Polsce.

Jako jedyna w kraju firma Septic posiada certyfikat EU (CE)!

Produkowane seryjnie i oferowane do sprzedaży zbiorniki betonowe zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych ( Dz.U.92/2004 poz 881 ) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu i stosowane przy wykonaniu robót budowlanych pod warunkiem, że Producent posiada Certyfikat EU lub Polską Normę lub Aprobatę Techniczną. Firma Nasza posiada Certyfikat EU, Dokument wyższy od PN i Aprobaty Technicznej, gdyż uprawnia do obrotu materiałami budowlanymi typu "zbiorniki betonowe" (szamba) na terenie Polski oraz na terenie Krajów Unii Europejskiej.
Kupując zbiornik z takim certyfikatem unika się problemów przy odbiorze technicznym budynku.
Opis działalności
Firma Septic jest renomowanym producentem zbiorników żelbetonowych na ścieki, która swoje produkty dostarcza od 2000 roku do klientów na terenie całego kraju, a także państw sąsiednich. Jej wyroby odznaczają się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjno-budowlanymi, a także wysoką jakością zastosowanych materiałów. Zakład produkcyjny znajduje się w Owadowie, koło Radomia, a oddziały w Zielonej Górze i Jastrzębiu zdroju.
Produkty i usługi
Od prawie 20 lat firma Septic dostarcza do klientów wysokiej jakości wyroby żelbetonowe.

Produkowane przez nią zbiorniki mogą być wykorzystywane jako: - szambo,
- zbiorniki na deszczówkę,
- studzienki,
- ziemianki,
- zbiorniki na gnojowice,
- separatory tłuszczów.

Dzięki posiadaniu rozbudowanego zaplecza transportowego, zamówienia mogą docierać do klientów nawet w przeciągu 4 dni.

Wyroby Septic są wykonane z betonu 10 cm opartego na kruszywie dolomitowym, gęsto zbrojonego, plastikowanego, nieodchudzanego jak u konkurencji. Posiadają atest PZH oraz certyfikaty polskie i europejskie.

Podstawowym produktem wytwarzanym przez firmę są szamba jednokomorowe. Tego rodzaju szamba są przeznaczone głównie dla prywatnych klientów oraz firm budowlanych, które zajmują się tworzeniem systemu kanalizacyjnego nowego obiektu. Zwykle szamba jednokomorowe trafiają do domów jednorodzinnych. Swoją pojemnością oraz możliwością podłączenia do systemu kanalizacji miejskiej zapewniają użytkownikom wygodę.

Kolejnym wyrobem Septic są szamba dwukomorowe. Tego rodzaju szamba są montowane dla nieco większych przestrzeni użytkowych. Zwykle szamba tego typu zamawiają klienci, którzy stawiają na wygodę i ilość. Problemy z częstym wybieraniem szamba lub zamieszkiwanie domu wielorodzinnego mogą zostać rozwiązane przez tego typu obiekty.

Natomiast przy systemach kanalizacyjnych to szamba wielokomorowe na pewno zdadzą egzamin. Jest to kolejna pozycja z oferty firmy, tym razem na system szamb składający się z wielu połączonych ze sobą komór. Dzięki takiej budowie szamba mogą pomieścić znacznie więcej nieczystości, niż szamba jedno lub dwukomorowe. Oferta skierowana do administratorów wielkich obiektów, bloków lub innych budowli, gdzie liczy się pojemność szamb.

Więcej informacji o warunkach zakupu, transportu i montażu można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać podczas kontaktu bezpośredniego z firmą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe