Okno-błysk Jakub Janas

Profesjonalne usługi mycia okien

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Marjańskiego 50/1, 26-606 Radom mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
509 892 584
Okno-błysk Jakub Janas

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jakub Janas. Jestem właścicielem firmy Okno-Błysk, w ramach której świadczę usługi sprzątania, jak również mycia okien. Moja siedziba zlokalizowana jest w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
W branży sprzątania posiadam spore doświadczenie. Dzięki moim kompetencjom oraz obszernej wiedzy, jestem w stanie dokładnie poradzić sobie z każdym zadaniem i odpowiednio spełnić pokładane w mojej firmie oczekiwania. Działam na zlecenie osób indywidualnych, ale także właścicieli firm czy przedsiębiorców.

Do moich zadań należą:
- mycie elewacji tynkowych, dachów,
- mycie elewacji hal przemysłowych,
- mycie kostki brukowej, ogrodzeń itp.
- Kompleksowe sprzątanie ,
- sprzątanie domów,
- sprzątanie mieszkań,
- sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, bloków czy biur,
- sprzątanie po remontach,
- mycie ciśnieniowe,
- mycie klatek schodowych.

Dodatkowym aspektem mojej działalności jest mycie powierzchni szklanych. W tym zakresie zajmuję się między innymi czyszczeniem elewacji szklanych, myciem okien czy też myciem biurowców. Wykorzystuję w tym celu jedynie najlepsze detergenty, które pochodzą od renomowanych producentów.

W firmie zatrudniam także wykwalifikowanych pracowników, którzy również posiadają spore doświadczenie w branży. Udostępniam im odpowiednie narzędzia i sprzęt, dzięki któremu mogą dokładnie realizować powierzone im zlecenia. Gwarantuję wysoką jakość, terminową realizację zleceń i przede wszystkim atrakcyjne ceny.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu, jak również zachęcam do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Klaudia
Są bardzo profesjonalni, jeśli chodzi o sprzątanie.
G
Grażynka
Jest to bardzo dobra firma sprzątająca. Dokładnie zajmują się mieszkaniami swoich klientów i nie mam im nic do zarzucenia.
K
Krystian
Jak najbardziej polecam. Profesjonalnie podchodzą do tematu w zakresie sprzątania i dokładnie wywiązują się z podjętych zadań.