Grzegorz Różański Markowa odzież

Sprzedaż markowych ubrań z końca kolekcji

Sklepy odzieżowe
ul. Sandomierska 26/79, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
511 671 133
Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 26/79, 26-600 Radom mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Grzegorz Różański jest właścicielem firmy zajmującej się hurtową sprzedażą markowej odzieży. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Radomiu w województwie mazowieckim. Zakład świadczy swoje usługi od 2015 roku.
Produkty i usługi
Markowe ubrania często bywają drogie, przez co jesteśmy zmuszeni odmówić sobie ich zakupu. Zdarza się jednak, że nie wszystkie ubrania zostaną sprzedane. Odzież z outletu to odpowiedź dla osób poszukujących ubrań znanych marek po rozsądnych cenach. Firma Grzegorza Różańskiego jest hurtownią proponującą Państwu zakup odzieży z końca kolekcji.

W asortymencie firmy znajdą Państwo zarówno produkty dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Hurtownia posiada odzież elegancką i codzienną. Są to produkty, które nigdy nie były ubierane przez inne osoby. W ofercie znajdą Państwo odzież takich producentów jak Tom Tailor, S. Oliver, Triumph, Zara, czy Massimo Dutti. Sprzedawane artykuły dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.

Korzystając z oferty, mogą Państwo zakupić w niskiej cenie między innymi takie ubrania jak:

- koszule i spodnie wizytowe,
- eleganckie sukienki i spódniczki,
- bieliznę,
- koszulki damskie i męskie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń