Tech-Project Sp. z o.o.

Obróbka metali
ul. Tartaczna 16/18, 26-612 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(48) 360 15 73
Adres korespondencyjny
ul. Tartaczna 16/18, 26-612 Radom mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Tech-Project to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Radomiu, na obszarze województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju części dla kilku gałęzi przemysłu. Nasza działalność to w dużej mierze obróbka CNC różnych materiałów. Główne prowadzone przez nas procesy produkcyjne to frezowanie oraz toczenie. Produkowane przez nas części znajdują swoje zastosowanie w przemyśle samochodowym, maszynowym oraz elektrotechnicznym.
Produkty i usługi
Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad dziewięciu lat. Przez cały ten czasu udało nam się już zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów. Współpracujące z nami firmy doceniły zarówno precyzyjność naszych produktów, jak i krótki czas realizacji zamówień.

Przy produkcji wykorzystujemy następujące materiały:

- Stal czarną,
- Mosiądz,
- Stal nierdzewną,
- Tworzywa sztuczne.

Poprzez nowoczesne technologie i takie same maszyny poddajemy materiały różnym procesem, co daje nam efekt końcowy najwyższej jakości. Stosowana przez nas obróbka cieplna jest równie istotna jak procesy szlifowania oraz galwanizacja materiałów. Powstająca powłoka galwaniczna tworzy idealną ochronę dla części. Nasz park maszynowy zapewnia szybkość wszystkich podejmowanych działań oraz jeszcze większą dokładność. Korzystamy z nowoczesnych tokarek, piaskarek oraz centrum frezarskiego.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy. Ich wieloletnie doświadczenie oraz obszerna wiedza techniczna pozwala na uzyskiwanie stałego, najwyższego poziomu pracy. Możemy zagwarantować Państwu rzetelność, dbałość o wszelkie szczegóły oraz terminowość wszystkich wykonywanych przez nas zleceń. Profesjonalna obróbka CNC to właśnie nasza specjalność.

Zachęcamy do kontaktu bądź odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
R
Robert
2017-04-16 10:19:32
Bardzo rzetelna firma. Wykonuje precyzyjnie detale. Maja świetne nowoczesne wyposażenie i dobrych fachowców. Klasa światową.