Damar M.Piasek A.Rębis Sp.j.

Producent mebli na zamówienie

Akcesoria meblowe
ul. Trzebińskiego 28, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Damar M.Piasek A.Rębis Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Firma Damar znajdująca się w Radomiu, w województwie mazowieckim działa na rynku od 1997 roku. Do naszych głównych usług należy projektowanie oraz sprzedaż gotowych mebli wykonanych na indywidualne zamówienie. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Damar posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mebli z najróżniejszych materiałów. Wykorzystywane surowce pochodzą od renomowanych dostawców z całej polski i krajów zagranicznych. Dystrybutorzy, z którymi współpracujemy to firmy z wieloletnią tradycją w branży meblarskiej.

W naszej ofercie znajdują się:
- akcesoria meblowe,
- meble na indywidualne zamówienie,
- artykuły drewnopodobne.

Staramy się, aby każdy nasz produkt miał niebanalny design i był funkcjonalnym elementem wystroju wnętrz. Produkty są dostosowane do możliwości finansowych Klientów. Projekty tworzymy od podstaw, mamy więc możliwość zaplanowania najdrobniejszych dodatków od rodzaju drewna, po uchwyty meblowe, zawiasy, czy kółka. Każdy szczegół ma dla nas znaczenie.

Oferujemy meble do pokoi, sypialni oraz kuchni. Projektujemy:
- biurka,
- regały,
- segmenty,
- stoliki RTV,
- szafy,
- regały,
- komody,
- garderoby.

Sprzedajemy także meble skrzyniowe. Możemy udostępnić pojedyncze części do mebli oraz akcesoria takie jak wkłady na sztućce, wieszaki meblowe, uchwyty, ociekarki do naczyń, nóżki i kółka oraz listwy przyblatowe.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, a także ze stolarzami oraz hurtowniami. Przyjmujemy zamówienia na fronty lakierowane.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Damar z Radomia i na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń