Usługi Budowlane Stanisław Wlazło

Jesteśmy do Waszych usług. Zadzwoń lub napisz.

Prace elewacyjne
ul. Warszawska 60, 26-605 Radom mazowieckie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 707 829
Kierownik
604707829
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 60, 26-605 Radom mazowieckie

Informacje

O nas
Działamy na rynku od wielu lat.
Specjalizujemy się w dociepleniach elewacji.
Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę oraz mobilność.

Zapraszamy do kontaktu!!!
Opis działalności
Mocną stroną naszej firmy są: wysoka jakość usług, konkurencyjne ceny, terminowość, solidność. Prace elewacyjne wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych przez klienta.
Produkty i usługi
Nasza firma działa na rynku prac elewacyjnych już od wielu lat, a oferowane usługi budowlane cieszą się dużą popularnością. Zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, dla których stale się rozwijamy oraz inwestujemy w nowoczesne sprzęty. Cechuje nas terminowość w realizacji zleceń, a także elastyczne warunki umowy.

Głównym pionem naszej oferty są elewacje - ich projektowanie oraz montaż. Właściwe docieplanie domu jest ważną kwestią, dlatego warto powierzyć to zadanie rzetelnej firmie, która profesjonalnie i kompleksowo zajmie się Państwa zleceniem. Zakres działań jest dostosowany do indywidualnych wymagań i życzeń klientów. Możliwe jest także wykonanie prac elewacyjnych z materiałów własnych zleceniodawcy.

Nie masz własnych produktów? Oferujemy pomoc przy doborze i zakupie materiałów budowlanych, zapewniamy także ich transport. W systemach dociepleniowych stosujemy tynki zewnętrzne i wewnętrzne, maszynowe, gipsowe oraz cementowo-wapienne. Świadczymy dodatkowo usługi wykończeniowe, takie jak gruntowny remont mieszkania. Zajmiemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz, malowaniem, szpachlowaniem czy obniżaniem sufitów z zastosowaniem płyty kartonowo-gipsowej.

Usługi skierowane są do klientów indywidualnych oraz firm. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających zleceniodawców. Pracujemy tylko z wykorzystaniem materiałów o wysokiej jakości, które są gwarancją trwałości zrealizowanych usług.

Jeśli szukają Państwo rzetelnej firmy, która terminowo i w dobrej cenie przeprowadza prace elewacyjne, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowe podejście do każdego zlecenia oraz szybki czas realizacji. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami na każdym etapie współpracy - chętnie odpowiemy na pytania dotyczące docieplenia elewacji. Nasze usługi świadczymy m.in. na terenie Szydłowca, Przysuchy, Pruszkowa, Zwolenia, GrodziskaMazowieckiego, Kozienic, Grójca oraz Piaseczna.
Marki i specjalizacje
Mapei, Knauff, Dolina Nidy itp.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Szydłowiec, Przysucha, Pruszków, Zwoleń, Lipsko, Grodzisk Mazowiecki, Białobrzegi, Kozienice, Grójec, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń