Budowlane Maszyny HSW Serwis

Renomowany serwis maszyn HSW

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Warszawska 67/2, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 67/2, 26-600 Radom mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma specjalizuje się serwisie maszyn budowlanych, głównie w maszynach produkcji HSW. Działa na terenie Radomia w województwie mazowieckim. Osobą decyzyjną w firmie jest Jacek Mizera.
Produkty i usługi
Jest to profesjonalny serwis maszyn HSW, wykonujący kompleksowe usługi z zakresu napraw oraz konserwacji sprzętu. Od lat działa przy wykonywaniu inwestycji budowlanych, oferując pomoc serwisową w wypadku nagłych usterek maszyn.

Do zakresu ich działań wchodzą remonty kapitalne maszyn, a także naprawa poszczególne elementów takich jak np.
- układy hydrauliczne,
- układy elektryczne,
- układy przeniesienia napędu.

Firma zajmuje się także kompleksową obsługą maszyn budowlanych podczas realizacji określonej inwestycji. Posiadają ładowarki, koparki i koparko-ładowarki, które są wykorzystywane podczas wykonywania dużych projektów infrastrukturalnych, drogowych, energetycznych, deweloperskich oraz budowlanych różnego typu.

W naprawach są wykorzystywane części zamienne renomowanych marek oraz nowoczesny specjalistyczny sprzęt, który pozwala na wykonywanie fachowych napraw. Pracownicy firmy to mechanicy z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą specjalistyczną. Szybko i rzetelnie wykonają wszelkie naprawy, dzięki czemu zapobiegną opóźnieniom w wykonywaniu realizowanych inwestycji. Oferują pomoc oraz doradztwo, a także odpowiedzą na najtrudniejsze pytania dotyczące serwisu pojazdów.

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Firma współpracuje z takimi firmami jak Strabag, Alpine bau, Skanska, Polskie Składy Budowlane, PKP, Radko, Fiat Auto Poland , a także wielu innych firm z sektora budowlanego, drzewnego oraz logistyczno-transportowego.
Certyfikaty
Firma posiada certyfikaty i uprawnienia na obsługiwanie maszyn podlegających dozorowi technicznemu takich jak np. wózki widłowe i żurawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Warszawa, Zwoleń, Lipsko, Radom, Kielce, Białobrzegi, Kozienice, Grójec

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń