Optyk Likowski s.c. Okulary progresywne Okulista

Okulary dla każdego

Okulary
ul. Witolda 2, 26-610 Radom mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
606978130

Optyk Likowski s.c. Okulary progresywne Okulista

Informacje

Opis działalności
Optyk Likowski to działalność znajdująca sie w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielami firmy są Adam i Miłosz Likowscy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzimy naszą działalność od 1994 roku. Jesteśmy w posiadaniu zarówno salonu optycznego i gabinetu okulistycznego. Dysponujemy aparaturą do badania wzroku. Dzięki temu po wykonanym badaniu mogą Państwo wybrać odpowiednie oprawki i szkła w tym samym miejscu. Zajmujemy się ochroną wzroku, w ramach której wykonujemy badania, prowadzimy leczenie chorób oczu oraz dobieramy szkła kontaktowe spersonalizowane do Państwa potrzeb. Do Państwa dyspozycji jest doświadczony lekarz okulista, który dokładnie zajmie się każdym przypadkiem. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i dzieci.

Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:

- soczewki kontaktowe,
- soczewki okularowe,
- pomoce optyczne,
- okulary przeciwsłoneczne
- okulary progresywne,
- okulary przeciwsłoneczne z korekcją,
- okulary typu PATENT.

Dysponujemy własną pracownią optyczną, dzięki której nie muszą Państwo długo czekać na gotowe okulary. Posiadamy ponad tysiąc opraw, w wielu fasonach i kolorach. Znajdą u nas Państwo marki, takie jak Dakley, Emporio Armani, Ray Ban, Gucci, Versace, Prada sport i wiele innych. Zapewniamy pomoc w podjęciu najlepszego wyboru oprawek, które będą pasowały do Państwa wyglądu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Optyk Likowski oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Radomiu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, grójecki, konecki, kozienicki, lipski, ostrowiecki, szydłowiecki, zwoleński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń