Klim-ski Radosław Popławski

Kompleksową obsługa w zakresie projektu klimatyzacji

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Żwirowa 6/21, 08-110 Siedlce mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
664 415 086
Adres korespondencyjny
ul. Żwirowa 6/21, 08-110 Siedlce mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma KLIM-SKI, której właścicielem jest Radosław Popławski powstała w 2012 roku, jednak w branży wentylacyjnej działamy od roku 2006. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Siedlcach, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Prawidłowo dobrana wentylacja i klimatyzacja pozwalają stworzyć warunki, w których człowiek czuje się komfortowo i wygodnie. Klimatyzacja zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury oraz wilgotności. Wentylacja zapewnia dostarczenie świeżego powietrza, a jednocześnie usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz wilgoci. Te warunki są niezbędnym czynnikiem do uzyskania maksymalnej wydajności pracy ludzkiej.

W swojej ofercie KLIM-SKI posiada bardzo bogaty wybór doskonałych urządzeń. Oferowana przez nas klimatyzacja i wentylacja, to niezawodne urządzenia, czego potwierdzeniem jest długoletnia gwarancja. Klimatyzacja posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty producenta, co jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów.

Nasza oferta to między innymi:
- klimatyzacja,
- wentylacja,
- rekuperacja,
- odkurzacze centralne.

Nowoczesna klimatyzacja zapewnia czyste, zdrowe i świeże powietrze. Hamuje rozwój pleśni, jak również usuwa nadmiar wilgoci z powietrza. Na rynku dostępna jest już klimatyzacja, posiadająca specjalistyczne filtry, które oczyszczają powietrze, pozwalając zmniejszyć wrażliwość na wszystkie czynniki powodujące dyskomfort organizmu czy wręcz objawy chorobowe.

W doborze odpowiedniego miejsca instalacji kierujemy się zasadami poprawnego montażu, Państwa sugestiami oraz naszym doświadczeniem. Bardzo ważna jest dla nas estetyka montażu, czystość i schludność w czasie oraz po zakończeniu instalacji, podejmujemy się montaży o różnym poziomie trudności.

Każda instalacja rozpatrywana jest indywidualnie po wcześniejszych ustaleniach z inwestorem, a wycena jest bezpłatna. Wraz z montażem klimatyzacji, związany jest serwis-konserwacja urządzeń w celu zachowania optymalnej pracy urządzenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Klim-Ski z Siedlec.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń