Atut pracownia reklamy

Szyldy, bilbordy i podświetlane kasetony

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. 11 Listopada 45, 08-110 Siedlce mazowieckie
(9 opinii) napisz opinię
Atut pracownia reklamy

Informacje

Opis działalności
Pracownia Reklamowa Atut to firma z Siedlec, w województwie mazowieckim. Od 1998 roku świadczy usługi reklamowe na rzecz klientów działających w różnych branżach. Właścicielem firmy jest Marian Lamert.
Produkty i usługi
Reklamy przygotowywane przez pracownię Atut mają wybraną przez zamawiającego wielkość, są wyraźne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nawet trudne warunki atmosferyczne im nie szkodzą. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym realizowanie zamówień na szyldy reklamowe sklepów i punktów usługowych oraz na bilbordy montowane na słupach. W zakładzie powstają też wielkogabarytowe wydruki na siatkach, które wieszane są na elewacjach budynków. Firma dysponuje maszynami, które umożliwiają wydruki na papierze, tkaninach, siatce mesch oraz folii. W tym ostatnim przypadku folia samoprzylepna z grafikami i napisami doskonale nadaje się do oklejania samochodów osobowych, aut dostawczych, ciężarówek i autobusów, a także do przygotowywania reklam na witryny i okna. Za pomocą ploterów w pracowni Atut produkowane są też:
-kasetony reklamowe,
-podświetlane litery,
-stojaki reklamowe,
-potykacze,
-prezentery.

Dodatkowo w zakładzie wytwarzane są tablice z numerami budynków.

Więcej informacji o Pracowni Reklamy Atut można przeczytać na stronie internetowej albo uzyskać pisząc maila. Warto też zadzwonić z pytaniami dotyczącymi oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
M
M_agufa
Polecam. Specjalistyczne usługi reklamowe.
M
Mihowb
Zdecydowałem się na reklamie na autobusie. Wyszło świetnie!
L
Lukian289
Atut to bardzo dobra pracownia reklamy. Od razu widać, że znają się na rzeczy. Są doskonale przygotowani i mają wiedzę :)
C
Czarek
Produkują różne tablice, w tym te z numerami domów. Jestem właścicielem kamienicy i potrzebowałem na front budynku tablicy z numerem. Atut wykonał ją bardzo szybko.
V
Violettta
Szybko i za dobrą cenę. Opłacało się zamówić szyld reklamowy w pracowni Atut.
F
Filip
Znają się zarówno na produkcji prostych tablic, jak i skomplikowanych konstrukcji reklamowych. Kilka razy korzystałem z ich usług i dlatego polecam pracownię Atut każdemu.
T
Tomasz
Wykonali folie, którymi następnie okleili samochody mojej firmy. To najtańszy sposób na reklamę, a skuteczny, dlatego jestem zadowolony.
M
Miłosz
Reklama wizualna to ich specjalność. Polecam pracownię Atut.
A
Adam
Moim zdaniem Aut to najlepsza pracownia reklamowa w regionie. Zleciłem im przygotowanie podświetlanej reklamy firmy i bardzo sprawnie się z tym zleceniem uwinęli.