Optima Profesjonalna chemia gospodarcza Czyściwa przemysłowe

Zajmujemy się dystrybucją chemii gospodarczej

Chemia gospodarcza
ul. Brzeska 102, 08-110 Siedlce mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Optima Profesjonalna chemia gospodarcza Czyściwa przemysłowe

Informacje

Opis działalności
Optima to hurtownia, której właścicielem jest Marek Karpiarz. Specjalnością naszej hurtowni działającej na runku od 2003 roku jest sprzedaż chemii gospodarczej, kosmetyków i opakowań. Siedziba firny znajduje się w Siedlcach, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Hurtownia Optima wyposażona jest w około 2500 propozycji dla Klientów. Nasza ciągle poszerzana i dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów oferta to produkty do prania, sprzątania, gotowania i nie tylko. Aby zadowolić każdego Klienta sprowadzony również towar na specjalne życzenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- chemia gospodarcza,
- folia spożywcza,
- reklamówki i woreczki,
- akcesoria do sprzątania,
- naczynia jednorazowe,
- artykuły higieniczne,
- ręczniki i czyściwa papierowe.

Warto zadba o to, aby porządki sprawiały nam przyjemność oraz nie kojarzyły się z uciążliwą pracą. Produkty znajdujące się w naszej ofercie znaczenie ułatwiają codzienne porządki. Ściereczki lub ręczniki z mikrofibry są niezastąpione podczas wycierania szklanych naczyń, a poza tymi artykułami w każdej kuchni powinien znaleźć się taki detergent jak płyn do zmywania, kapsułki do zmywarek oraz rękawice ochronne. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty.

Zajmujemy się także zaopatrzeniem sklepów przemysłowych oraz spożywczo-przemysłowych, gdzie uzupełniamy pułki w produkty kosmetyczne takie jak żele pod prysznic, gąbki do kąpieli, mydła i szampony, lakiery, pianki i żele do włosów, wody toaletowe, mleczka do ciała oraz kremy do rąk i balsamy do ciała.

Nasza hurtownia oferuje Państwu trzy formy współpracy, jest to samoobsługowa hurtownia, obsługa przedstawiciela handlowego oraz zamówienia przez internet.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Hurtownią Optima z Siedlec.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń