Optima Profesjonalna chemia gospodarcza Czyściwa przemysłowe

Zajmujemy się dystrybucją chemii gospodarczej

Chemia gospodarcza
ul. Brzeska 102, 08-110 Siedlce mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(25) 644 84 77
Adres korespondencyjny
ul. Brzeska 102, 08-110 Siedlce mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Optima to hurtownia, której właścicielem jest Marek Karpiarz. Specjalnością naszej hurtowni działającej na runku od 2003 roku jest sprzedaż chemii gospodarczej, kosmetyków i opakowań. Siedziba firny znajduje się w Siedlcach, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Hurtownia Optima wyposażona jest w około 2500 propozycji dla Klientów. Nasza ciągle poszerzana i dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów oferta to produkty do prania, sprzątania, gotowania i nie tylko. Aby zadowolić każdego Klienta sprowadzony również towar na specjalne życzenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- chemia gospodarcza,
- folia spożywcza,
- reklamówki i woreczki,
- akcesoria do sprzątania,
- naczynia jednorazowe,
- artykuły higieniczne,
- ręczniki i czyściwa papierowe.

Warto zadba o to, aby porządki sprawiały nam przyjemność oraz nie kojarzyły się z uciążliwą pracą. Produkty znajdujące się w naszej ofercie znaczenie ułatwiają codzienne porządki. Ściereczki lub ręczniki z mikrofibry są niezastąpione podczas wycierania szklanych naczyń, a poza tymi artykułami w każdej kuchni powinien znaleźć się taki detergent jak płyn do zmywania, kapsułki do zmywarek oraz rękawice ochronne. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty.

Zajmujemy się także zaopatrzeniem sklepów przemysłowych oraz spożywczo-przemysłowych, gdzie uzupełniamy pułki w produkty kosmetyczne takie jak żele pod prysznic, gąbki do kąpieli, mydła i szampony, lakiery, pianki i żele do włosów, wody toaletowe, mleczka do ciała oraz kremy do rąk i balsamy do ciała.

Nasza hurtownia oferuje Państwu trzy formy współpracy, jest to samoobsługowa hurtownia, obsługa przedstawiciela handlowego oraz zamówienia przez internet.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Hurtownią Optima z Siedlec.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń