Andrzej Kosmalski Andrzej Kosmalski Skup Samochodów Sprzedaż Części

Kasacja samochodów i sprzedaż części – profesjonalizm i atrakcyjne ceny.

Autozłom
ul. Południowa 1, 08-110 Siedlce mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Kosmalski Andrzej Kosmalski Skup Samochodów Sprzedaż Części

Informacje

Opis działalności
Andrzej Kosmalski Skup Samochodów Sprzedaż Części to firma mająca swoją siedzibę w Siedlcach. Zajmujemy się skupowaniem złomu, kasacją pojazdów oraz sprzedaż części samochodowych. Na rynku działamy od 1997 roku.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się na samochodach używanych oraz autach, których jedynym przeznaczeniem jest już kasacja. Handlujemy częściami oraz usuwamy problemy związane z niechcianymi autami.

Na lokalnym rynku funkcjonujemy już od ponad dwudziestu dwóch lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości wszystkich naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy między innymi:

- złomowanie aut
- kasację aut
- skup silników samochodowych
- wynajem busów
- skup samochodów osobowych

Dodatkowo zajmujemy się także skupowaniem samochodów dostawczych oraz autobusów. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i zawsze jesteśmy otwarcie na negocjacje. Naszą najważniejszą dewizą jest uczciwość – zawsze podajemy stawkę, która jest adekwatna do stanu pojazdu.

Nasza oferta to także sprzedaż części samochodowych. Wszystkie proponowane przez nas części są w pełni sprawne i już po zakupie nadają się do montażu. Spośród innych punktów sprzedaży wyróżnia nas przede wszystkim szeroki wybór – ze względu na naszą działalność złomowania, mamy do dyspozycji wiele części, o które raczej ciężko.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy poprzez swoją obszerną wiedzę oraz wieloletni staż w branży są w stanie zawsze trafnie doradzić.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność oraz fachową obsługę.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe