Tkb-Bud Sp. z o.o.

Kompleksowe usługi budowlane – od wykopów pod solidne konstrukcje z żelbetu.

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Romanówka 19/32, 08-110 Siedlce mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tkb-Bud Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Tkb-Bud Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Rakowcu, w powiecie siedleckim. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane. Działamy od 2017 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są wszelkiego rodzaju usługi budowlane. Podejmujemy się realizowania zarówno dużych inwestycji, jak i mniejszych prac. Specjalizujemy się w wykonawstwie konstrukcji żelbetowych.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad dwóch lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Wykonujemy między innymi:

- fundamenty
- ściany fundamentowe
- ławy żelbetowe
- roboty żelbetowe
- konstrukcje żelbetowe

Dodatkowo wykonujemy stopy fundamentowe, podwaliny oraz płyty fundamentowe, oraz mury oporowe. Zajmujemy się również wykopami, rozbiórkami oraz wyburzeniami. Podejmujemy się wykonawstwa wiaduktów oraz nawierzchni brukowych.

Stawiamy hale przemysłowe oraz hale magazynowe, oraz produkcyjne. Generalnie jesteśmy w stanie wykonać sporo prac związanych z budownictwem przemysłowym. Oprócz tego wykonujemy prace murarskie, cięcie betonu oraz cięcie zbrojarskie. Uzupełnienie naszej oferty to roboty ziemne.

Nasza kadra to zespół doświadczonych budowlańców, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę z zakresu budownictwa są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń