Biń Marek Pracownia Konserwacji Zegarów Antycznych

Zegarmistrzowie
ul. Świętojerska 16, 00-202 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(22) 635 67 89
Adres korespondencyjny
ul. Świętojerska 16, 00-202 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

Firma Biń Marek Pracownia Konserwacji Zegarów Antycznych prowadzi działalność w branży Zegarmistrzowie. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: pracownia@staryzegar.pl lub telefonicznej (22) 635 67 89 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Biń Marek Pracownia Konserwacji Zegarów Antycznych znajduje się pod adresem 00-202 Warszawa ul. Świętojerska 16,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Biń Marek Pracownia Konserwacji Zegarów Antycznych, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
T
Tepe
Mój bardzo stary zegar trafiał do wielu pracowni zegarmistrzowskich w Warszawie na przestrzeni wielu lat . Zwykle kończyło się krótkotrwałą radością z pracy "kominkowca", jedyne co łączyło wszystkie naprawy, to ich wysoki koszt " bo to antyk". Jeden z mistrzów stwierdził, że wyczerpały się wszystkie możliwości naprawy. Wtedy ktoś mi polecił pracownię Pana Marka Biń. Okazało się, że trafiłem do fachowca najwyższej klasy. Zegar pracuje bez zarzutu, był spory remont, ale ile radości daje widok sprawnie pracującego wahadełka .... Polecam z całego serca Pracownię przy ul. Świętojerskiej w Warszawie.!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.