Alfa Audit & Advisory Sp. z o.o.

Audyty jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych

Rewidenci i usługi audytorskie
al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Alfa Audit & Advisory Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Alfa Audit & Advisory to firma z Warszawy, założona w 2012 roku. Spółka należy do Jadwigi Godlewskiej, która od 1991 roku prowadzi biuro rachunkowe oraz do Łukasza Godlewskiego specjalizującego się w usługach doradczo-audytorskich. Biuro udziela wsparcia na każdym etapie działalności, w tym przy zakładaniu firm.
Produkty i usługi
Audyty księgowe są ważne z kilku powodów. Po pierwsze pozwalają na ocenę poprawności wprowadzanych do sprawozdań finansowych danych. Po drugie poddające się im przedsiębiorstwo zyskuje w oczach klientów większą wiarygodność. Po trzecie na bazie audytów można poprawić mechanizmy kontrolne i uniknąć ewentualnych błędów w przyszłości. Prowadzeniem audytów, w tym jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych zajmuje się biuro Alfa Audit& Advisory. Oferta spółki obejmuje również:
-badanie planów przekształceń,
-badanie planów połączeń,
-badanie planów podziału,
-badanie sprawozdań założycieli spółek akcyjnych,
-badanie wyceny aportów,
-badanie prognoz finansowych.

Ponadto biuro zajmuje się usługami poświadczającymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii i odpłatnego przejmowania w Warszawie urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.

Klienci mogą też skorzystać z doradztwa przyzakładaniu, przekształcaniu, zamykaniu i sprzedaży spółek oraz poradzić się w zakresie finansów i podatków. Na życzenie klientów biuro tworzy biznesplany i wycenia wartość spółek.

Dodatkowo na ofertę biura składają się szkolenia z prawa podatkowego, bilansowego i regulującego zasady rewizji finansowej.

Więcej informacji o spółce Alfa Audit & Advisory można znaleźć na stronie internetowej, a kontakt możliwy jest zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
kris1967
Alfa Audit & Advisory badają zarówno jednostkowe, jak i skonsolidowane sprawozdania finansowe. Znają się na tym doskonale.
P
Peva512
Doświadczeni biegli rewidenci. Polecam usługi Alfa Audit & Advisory.

Słowa kluczowe