Czas na Zmianę Salon Fryzjerski Marta Lendzion

Profesjonalne usługi fryzjerskie

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
al. Jana Pawła II 41A/13A, 01-001 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czas na Zmianę Salon Fryzjerski Marta Lendzion
al. Jana Pawła II 41A/13A, 01-001 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Telefon
Czas na Zmianę Salon Fryzjerski Marta Lendzion

Informacje

Opis działalności firmy Czas na Zmianę Salon Fryzjerski Marta Lendzion w Warszawa
Nazywam się Marta Lendzion i jestem fryzjerką. Od 2019 roku prowadzę własny salon fryzjerski Czas Na Zmianę. Jego siedziba znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Fryzjerstwo było moją ogromną pasją już od najmłodszych lat. Jako mała dziewczynka sadzałam wszystkie swoje lalki i robiłam im przeróżne fryzury. Już wtedy wiedziałam, że w przyszłości chciałabym prowadzić własny salon fryzjerski. Po wielu latach nauki, kursów i szkoleń, marzenie udało się spełnić i dziś mogę Państwa zaprosić do mojego zakładu Czas Na Zmianę.

Oferuję szeroki zakres usług fryzjerskich, które zawsze dopasowywane są do indywidualnych oczekiwań i życzeń klienta. W moim salonie mile widziani są zarówno panie, jak i panowie, a także dzieci.

Proponuję między innymi:

- strzyżenie damskie,
- strzyżenie męskie,
- farbowanie włosów,
- zabiegi regeneracyjne na włosy,
- keratynowe prostowanie włosów.

Salon fryzjerski wyposażony jest w niezbędne sprzęty oraz środki do włosów. Wszystkie urządzenia i produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów, ponieważ zależy mi na tym, aby moi klienci mieli zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie.

Ze swojej strony mogę zagwarantować profesjonalną i sympatyczną obsługę. Dołożę wszelkich starań, aby usługa fryzjerska była przeprowadzana w znakomitej atmosferze, a klient był zadowolony z efektów metamorfozy.

Zapraszam.
Zasięg działania
Firma Czas na Zmianę Salon Fryzjerski Marta Lendzion z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń