Mega-Lens

Leczenie chorób oczu i dobór okularów korekcyjnych

Okuliści
ul. Aleja Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 636 33 70
Adres korespondencyjny
ul. Aleja Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Gabinet okulistyczny Mega-Lens znajduje się w Warszawie. Osobami decyzyjnymi są M. Czubak, W. Gałecki oraz W. Woźniak. Przeprowadzaniem badań okulistycznych zajmujemy się od 1995 roku. Swoje usługi świadczymy w ramach umowy z Narodowym Funduszem zdrowia, a także prywatnej praktyki medycznej. Posiadamy pięć oddziałów w całej Warszawie.
Produkty i usługi
Nasi lekarze świadczą usługi, korzystając z nowoczesnych technologii medycznych. Zależy nam na identyfikacji potrzeb pacjentów, stawianiu prawidłowej diagnozy i efektywnym leczeniu. Aby prawidłowo dobrać sposób leczenia, wykonujemy najpierw szereg badań diagnostycznych.

Wzrok jest bardzo ważnym i potrzebnym narządem zmysłu. Nie wolno lekceważyć żadnych symptomów, które wskazują na nieprawidłowe działanie tego narządu.

W naszym gabinecie wykonujemy takie badania jak angiografia fluoresceinowa, badanie na synoptoforze, badanie śródbłonka rogówki, elektrofizjologie, komputerowe badanie pola widzenia, pachymeterię, tonometrię, mikroskopowe badanie rogówki wykrywające zaćmę i badanie dna oka w celu wykrycia jaskry.

Leczymy takie choroby jak:
-AMD plamka żółta,
-jaskra,
-zaćma,
-stożek rogówki,
-zez
-obrzęk plamki żółtej,
-zmiany na powiekach,
-aniridia,
-afakia,
-odwarstwianie siatkówki.

Leczymy także wady wzroku takie jak krótkowzroczność, nadwzroczność, niezborność i starczowzroczność. Dobieramy okulary do rodzaju trybu pracy i wykonywanych na co dzień czynności. Pomagamy również wybrać odpowiednie soczewki kontaktowe twarde, miękkie lub fakijne.

W naszym gabinecie leczymy dzieci i dorosłych. Wykonujemy różne zabiegi, które mogą na stałe skorygować lub całkowicie usunąć wady i choroby oczu.

Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego Mega-Lens w Warszawie, a także do telefonicznej rejestracji. Więcej informacji zamieszczamy na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń