Sklep Internetowy Devi

Największy wybór kotłów

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Bartycka 26 paw.16A/ stoisko 809, 00-716 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 891 14 07
Sklep Internetowy Devi

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie. Na rynku istniejemy od 1995 roku. Prowadzimy sklep internetowy w ofercie, którego można znaleźć całą gamę produktów związanych z ogrzewaniem domów i mieszkań.
Produkty i usługi
Na początku działalności prowadziliśmy detaliczną sprzedaż grzejników i kotłów grzewczych. Wraz z rozwojem poszerzyliśmy ofertę o usługi serwisowe i montażowe obejmujące urządzenia grzewcze, a także ogrzewanie podłogowe.

Jesteśmy największym dystrybutorem ogrzewania podłogowego Devi w stolicy. Ponadto działamy jako jeden z największych dystrybutorów w Polsce grzejników dekoracyjnych firm Zehnder, Jaga, Vasco. Na uwagę zasługuje też fakt, że mamy największy w kraju magazyn systemów ogrzewania przeciwoblodzeniowego i podłogowego Devi Danfoss.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się przede wszystkim montażem systemów solarnych, pomp ciepła i kotłów kondensacyjnych. Dodatkowo sprzedajemy czujniki, a także grzejniki dekoracyjne, łazienkowe i kanałowe.

Można zakupić u nas:
- ogrzewanie podłogowe,
- ogrzewanie luster,
- ogrzewacze wody,
- kotły grzewcze,
- kolektory słoneczne,
- maty grzewcze,
- sterowniki,
- przewody grzejne.

Uzupełnienie oferty to zawory grzejnikowe, pompy ciepła i maty przeciwoblodzeniowe. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego Devi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń