Szalone Nożyczki A. Kozłowska

Strzyżenie, układanie i koloryzacja włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Bielańska 4, 00-085 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szalone Nożyczki A. Kozłowska
ul. Bielańska 4, 00-085 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
NIP
8451458099
Telefon
Szalone Nożyczki A. Kozłowska

Informacje

Opis działalności firmy Szalone Nożyczki A. Kozłowska w Warszawa
Szalone Nożyczki znajdują się w Warszawie. Salon fryzjerski otworzyliśmy w 2009 roku. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.
Produkty i usługi
Włosy to wizytówka każdego człowieka. Wszystkich, którzy planują metamorfozę oraz tych, którzy dbają o swoją fryzurę, zapraszamy do salonu fryzjerskiego Szalone Nożyczki! Tutaj w miłej atmosferze wykonujemy nawet najtrudniejsze usługi fryzjerskie. Strzyżemy włosy krótkie, długie i średnie oraz układamy modne fryzury. Kobiety i mężczyźni przychodzą do nas, by zadbać o codzienne fryzury oraz przygotować się do ważnych uroczystości. Paniom polecamy np. koki, fale, loki i wpięcie we włosy ozdób. Takie fryzury zawsze dobrze wyglądają na ślubach i innych ważnych wydarzeniach.

W Szalonych Nożyczkach oferujemy również:
-przedłużanie włosów,
-zabiegi pielęgnacyjne na włosy,
-wykonywanie koloryzacji włosów.

Oferujemy zwykłą koloryzację i z efektami, czego najlepszym przykładem są ombre i sombre. Zajmujemy się też usługami kosmetycznymi. Pielęgnujemy i upiększamy paznokcie stóp i dłoni. Znamy się na różnych odmianach manicure i pedicure. Prosimy o telefonicznie umawianie wizyt w salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Szalone Nożyczki A. Kozłowska z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, Warszawa

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
L
Lidka
Agnieszka jest fachowcem. Ma wyczucie i po mistrzowsku odgaduje oczekiwania klientek. Gdziekolwiek jest, wciąż za nią podążam. Dołącz i Ty. Będziesz mi wdzięczna.
J
Joanna
Polecam z całego serca.
D
dama
polecam a 100 procentach
R
P
RUDA PAULA
Serdecznie polecam oddac sie w rece fryzjerki Agnieszki oraz maniciurzystki Izy - a najlepiej na swiecie wymasuje i wymyje glowe Paulina