Prestiger Sp. z o.o.

Współpraca z nami to czysta przyjemność.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 332 57 40
223325701
Adres korespondencyjny
ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

O nas
Firma Prestiger od 2007 roku stosuje najwyższe standardy świadczenia usług, więc jeśli szukasz:

* profesjonalnej obsługi w zakresie utrzymania czystości,
* indywidualnych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb,
* szybkości i elastyczności w działaniu,
* bezpieczeństwa i komfortu,

to znalazłeś najodpowiedniejszego partnera do współpracy!

To, co najbardziej wyróżnia nas na tle innych firm z branży, to wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz niestandardowe podejście do świadczonych przez nas usług. Wielką wagę przywiązujemy do bezpośredniej współpracy i komfortu naszych Klientów.

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dzięki czemu udaje nam się znaleźć rozwiązania optymalnie dopasowane do ich potrzeb i preferencji.

Szybkość w działaniu, elastyczność i zaangażowanie w pracę zjednują nam coraz więcej Klientów, którzy powierzają nam na stałe swoje biura, budynki biurowe i tereny w celu codziennego utrzymania czystości.

Skorzystaj z naszych usług i pozwól nam zrobić porządek z Twoimi problemami!

Nasze atuty

* Struktura firmy Prestiger jest płaska zatem posiadamy pełna wiedzę o zastrzeżeniach i prośbach naszych Klientów
* Zawsze dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług
* Jesteśmy organizacja niewielką zatem sprawną w działaniu
* Jesteśmy skoncentrowani na słyszeniu i rozumieniu potrzeb i wymagań naszych Klientów
* Prowadzimy częste szkolenia stanowiskowe pracowników
* Wiemy jak ważny jest nadzór naszych prac zatem duży nacisk kładziemy na skrupulatność pracy kadry kierowniczej
* Dysponujemy nowoczesnymi technologiami i parkiem maszynowym
* Posiadamy wysokie ubezpieczenie OC naszej działalności
* Koszty wykonywanych prac spadają dzięki efektywnej organizacji pracy
* Dzięki współpracy z Prestiger Sp. z o.o. uzyskujecie Państwo atrakcyjne warunki finansowe przy hurtowych zakupach sprzętu, środków chemicznych i higienicznych
* Wszystkie te oszczędności otrzymują Państwo przy podwyższonej jakości usług
* Można nam zaufać - wywiązujemy się z zobowiązań
Opis działalności
Misją firmy Prestiger jest sprawienie, by czystość stała się naturalnym środowiskiem naszych Klientów, oraz zapewnienie im najlepszych warunków do pracy poprzez codzienne, efektywne utrzymanie harmonii i porządku. Twój cel to nasza misja!
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w obsłudze nieruchomości komercyjnych oraz budynków biurowych.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra najlepszych na rynku fachowców. Ich zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie w zakresie utrzymania czystości.

Ale to nie wszystko! Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie Klienta, dlatego postaramy się zrobić dla Ciebie jeszcze więcej.

Czyste biuro

W biznesie jak w życiu – często liczy się pierwsze wrażenie. Biuro to wizytówka Twojej firmy, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dlatego przykładamy szczególną wagę do utrzymania czystości i reprezentacyjnego wyglądu.
Ale czystość w biurze wpływa nie tylko na udane rozmowy z Klientami, ale również na komfort i wydajność pracy Twoich pracowników.

Firma Prestiger zapewni czystość:

Wewnątrz budynku:
Kompleksowe, stałe utrzymanie czystości wszystkich powierzchni wewnętrznych i wszystkich elementów wyposażenia wnętrz, usuwanie zanieczyszczeń.

Na zewnątrz budynku:
Całoroczne utrzymanie czystości terenów utwardzonych: parkingów, placów, podwórek.

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości środki i urządzenia posiadające certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej.

Wszystkie prace porządkowe, czas ich rozpoczęcia i zakończenia, zakres i częstotliwość dostosowane są do wymogów oraz specyfikacji Twojej nieruchomości.

Zaopatrzenie biur

– Pani Basiu, poproszę dla mojego gościa kawę z mlekiem.
– Nie ma mleka, skończyło się.
Brzmi znajomo?
Taka sytuacja nie spotka Cię już nigdy, ponieważ firma Prestiger:

* dba o zaopatrzenie Twojego biura w środki czystości i artykuły spożywcze,
* stale monitorujestan zapasów ww. artykułów.

Jeżeli masz jeszcze jakieś dodatkowe życzenia lub potrzeby, wystarczy do nas zadzwonić.

Odśnieżanie

Usługi alpinistyczne

Renowacja Kamienia
Marki i specjalizacje
Misją firmy Prestiger jest sprawienie, by czystość stała się naturalnym środowiskiem naszych Klientów, oraz zapewnienie im najlepszych warunków do pracy poprzez codzienne, efektywne utrzymanie harmonii i porządku. Twój cel to nasza misja!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

obsługa nieruchomości komercyjnych, obsługa budynków biurowych, czyste biuro, zaopatrzenie biur, odśnieżanie, usługi alpinistyczne, renowacja kamienia, sprzątanie, usługi sprzątania, usługi odśnieżania, firma sprzątająca, sprzątanie biur, sprzątanie po budowie, sprzątanie po remontowe, sprzątanie po remoncie, sprzątanie mieszkań, sprzątanie hal, sprzątanie magazynów, mycie garaży podziemnych, sprzątanie klatek schodowych, sprzątanie osiedli, sprzątanie terenu zewnętrznego, mycie okien, mycie okien na wysokości, pranie wykładzin dywanowych, pranie kanap, pranie krzeseł, sprzątanie interwencyjne, system pielęgnacji posadzek kamiennych, mycie posadzek kamiennych, czyszczenie posadzek kamiennych, czyszczenie posadzek, konserwacja posadzek, renowacja posadzek, polerowanie posadzek, szlifowanie posadzek, pranie dywanów, pranie wykładzin, mycie elewacji, mycie wysokociśnieniowe, doczyszczanie sufitów podwieszanych, usuwanie graffiti, zabezpieczanie przed graffiti, zamiatanie mechaniczne parkingów, czyszczenie po budowie, czyszczenie po remoncie, ekipa sprzątająca, sprzątanie dla firm, pielęgnacja terenów zielonych, usługi porządkowe, polimeryzacja, czyszczenie ekstrakcyjne, sprzątanie biurowców, sprzątanie terenów otwartych, sprzątanie wnętrz mycie okien, sprzątanie wnętrz, sprzątanie budynków biurowych, sprzątanie w bieliźnie, sprzątanie obiektów, sprzątanie domów, sprzątanie obiektów produkcyjnych, sprzątanie terenu, sprzątanie po zmarłych, utrzymanie czystości i sprzątanie firma, sprzątanie mieszkań w bieliźnie, sprzątanie mieszkań cennik, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie działek, sprzątanie terenów zewnętrznych, sprzątanie terenów zewnętrznych, sprzątanie klatek, sprzątanie apartamentów, sprzątanie mieszkań i domów, sprzątanie mycie okien, sprzątanie osiedli mieszkaniowych, sprzątanie sklepów, sprzątanie firm, sprzątanie domów usługa, sprzątanie mieszkań i biur, sprzątanie bloków