Sekret Smaków Tomasz Musiał

Oferujemy duży wybór zdrowej żywności

Restauracje
ul. Chmielna 2, 00-020 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sekret Smaków Tomasz Musiał

Informacje

Opis działalności
Sklep spożywczy Sekret Smaków zlokalizowany jest w Warszawie. Przedsiębiorstwo prowadzi Tomasz Musiał. Specjalnością sklepu jest prowadzenie sprzedaży zdrowej żywności.
Produkty i usługi
Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie sprzedaży wszelkiego rodzaju zdrowej żywności. Prowadzony sklep Sekret Smaków obfity jest w produkty, które nie zawierają konserwantów. Znajdą tutaj Państwo duży wybór wędlin oraz produktów zbożowych. Oferowana żywność produkowana jest wyłącznie za pomocą domowych i tradycyjnych sposobów.

Sekret Smaków na co dzień współpracuje z licznymi gospodarstwami wiejskimi, regionalną firmą Bacówka oraz z Piekarnią Grzybki. Dzięki temu, na nasze półki trafiają domowe przetwory oraz zawsze świeże pieczywo. Zachęcamy również do zakupu produktów bezglutenowych, jak i miodów, które pochodzą ze sprawdzonych pasiek.

W naszym sklepie znajdują się:
- warzywa,
- owoce,
- kiszonki,
- sałatki,
- wędliny,
- sery,
- makarony,
- wyroby garmażeryjne.

Wychodząc naprzeciw klientom, stale poszerzamy naszą ofertę, zapewniając jednocześnie o najwyższej jakości oferowanych produktów.

Zachęcamy serdecznie do sprawdzenia nowości i aktualnych promocji na naszym Facebooku. Zapraszamy również do odwiedzenia Sekretu Smaków w sercu Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń