Invest Finance Sp. z o.o.

Doradztwo finansowe i kredytowe
ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(13 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Doradztwo finansowe i kredytowe to branża, w której Invest Finance Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Warszawa w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Invest Finance Sp. z o.o. poprzez email: kontakt@nobelinvest.pl lub telefon: (22) 398 60 16 .
Adres wykonywania działalności przez Invest Finance Sp. z o.o. to ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Uważamy, że Invest Finance Sp. z o.o. poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
W
Wojciech
Pomimo długiego czasu oczekiwania na odpowiedź miły Pan z infolinii oddzwonił i wytłumaczył jak to działa, dobra firma.
T
Tomek
Świetne podejście do klienta mam nadzieję na długofalową współpracę z nimi.
K
Karina
Kontrakty inwestycyjne na jasnych warunkach, szybkie realizacje umów, firma godna uwagi.
K
Kuba
Korzystałem ze współpracy z jej pracownikami jakiś czas temu, nie zawiodłem się, mam nadzieję współpracować również pod ich własną marką Nobelinvest, opłaca się przy długoterminowych inwestycjach z nimi.
I
Irena
Warto rozważyć inwestycje w ich firmie, ja uważam że to dobra alternatywa dla zerowych lokat bankowych i innych tego typu wynalazków, warunki są jasno określone i śmiało można polecić nawet tym drobnym inwestorom.
I
Irek
Konkretni i rzeczowi, polecam.
M
Mariusz
Fajna firma tylko kilka rzeczy na stronie internetowej nobelinvest przydałoby się jeszcze poprawić, ale za to obsługa jest gites,korzystam.
B
Baśka
Strasznie długo czekam na odpowiedź zapytanie przesłane w sylwestra jeszcze nie odpisali, trzeba zadzwonić jest o wiele szybciej, i ten miły Pan:)
P
Piotrek
Ogłoszenie o Nobelinvest znalazłem w gazecie oferta była bardzo prosta i ciekawa, postanowiłem spróbować, proces rozpoczęcia kontraktu bardzo prosty i szybki, oferują niezłe zyski, życzę powodzenia jestem na TAK.
S
Sandra
Firma ogólnie otwarta na Klienta, możliwe są indywidualne plany inwestycyjne poza tym co prowadzą na stronie, jednak trzeba się z nimi kontaktować, dobre pomysły mają i mało ryzykowne, jak za gwarancję określonego procentu zwrotu to oferta jedną z lepszych na rynku.
M
Marzena
Ja polecam mają stronę Nobelinvest na której można załatwić wszystko w pół godziny, szybka dostawa umowy, rewelacyjny kontakt i cierpliwy konsultant.
J
Janek
Ogólnie do polecenia.
E
Eugeniusz
Ogólnie ciekawa oferta nobel kontraktów inwestycyjnych, kontakt z obsługą oceniam dosyć dobrze, oferta bardzo prosta i jasna, krótko mówiąc poleca osoba która korzysta z ich usług.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.