Invest Finance Sp. z o.o.

Doradztwo finansowe i kredytowe
ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(104 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Doradztwo finansowe i kredytowe to branża, w której Invest Finance Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Warszawa w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Invest Finance Sp. z o.o. poprzez email: kontakt@nobelinvest.pl .
Adres wykonywania działalności przez Invest Finance Sp. z o.o. to ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Uważamy, że Invest Finance Sp. z o.o. poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(104 opinie) napisz opinię
J
Jola
Dobra współpraca pełni profesjonaliści powodzenia życzę dalej i jestem zadowolona z kontraktu!
J
M
jerry mathiews
got their business card from my friends and I invested nobelinvest, it is honest companies that earn good money
W
Wojtek
Ciekawe było spotkanie w Międzyzdrojach, można było dowiedzieć się wielu rzeczy odnośnie mnożenia pieniędzy, bardzo mili i wiarygodni ludzie wlaśnie podpisaliśmy Zyskowny na 3 lata z wypłata odsetek co 3 miesiące.
R
Remik
Dobra robota strona i system działają, nie wiem jak w finansach ale w IT polecam!
K
Krystian
Polecam, usługi wykonane w terminie, profesjonalni ludzi i słowni co dzisiaj rzadko się zdarza...
S
Sławek
Wszystko gites firma ok polecam
A
Aśka
Terminowi, słowni, wszystko ok powierzone pieniądze zupełnie bezpieczne.
K
Kasia
Ogólnie można polecić współpracę.
R
Remik
Wypłata odsetek doszła, firma słowna można inwestować.
Z
Zbyszek
Na zyskownym idzie najwięcej odsetek zarobić, polecam.
S
Sylwek
Można spróbować Na Start, niewielka kwota ale też niewielki zysk, ale mi wypłacili terminowo, także jestem zadowolony a inwestowalem 6 tys tylko.
R
Ryglowski
Dobre opcje nie ma czego żałować polecam.
A
Agata
Polecam zyskowny co 3 miesiące wypłata zysków.
K
Kaziu
Tak te inwestycje są opłacalne jak inni piszą, ale jedynie przy wyższych kwotach zwykły "zjadacz chleba" nie ma szans na żadną opłacalną inwestycję...
G
Gosia
Zyskowny przy 200 tys mega zarobek można osiągnąć, moja firma staje na nogi, dzięki wam, polecam.
E
Erwin
Konkret! Przelew zysków doszedł, mega słowni...
J
I
G
Justyna i Grzesiu
Zyskowny wariant na którym dibrze można zarobić, polecamy.
D
Darek
Polecam mi się opłaca.
J
Jadwiga
Bardzo fajne oferty polecamy!!!
R
Roksana
Pięknie wszystko zgodnie z ofertą nie ma do czego się doczepić za bardzo.
W
Wojtek
Moim zdaniem oferta jest bardzo przystępna dla każdego z rodzaju inwestorów, coś dla mniejszych którzy chcą niewiele zainwestować czyli można sobie spróbować jak to działa, i oferta dla dużych graczy którzy mają o wiele więcej kasy na inwestycje.
B
Bolek
Wszyściuśko ok polecam Invest Fiance !
A
Alex
Po świętach też idzie zarobić, zyski przyszły, polecam!
J
Jarosław
Na święta zarobiłem zysk na koncie, ciulom co nie wierzom zapraszam do banku firma jest rzetelna i konkretna, a nie obiecanki bankowe jak to dużo zarobie po czym zostaje mi z tego 30% bo 70% poszło w koszty i straty, Nobelinvest.pl górą.
S
Seba
Git Majonez kasa zarobiona człowiek zadowolony tak zawsze trzymac Joł!
J
Janina
Kochani, robicie super robotę w tych inwestycjach jesteśmy wysoce zadowoleni że znaleźliśmy waszą ofertę i z powodu naszej współpracy, coś niesamowitego nikt na rynku nie dał tego co wy, innowacyjna oferta w polskich finansach gorąco i serdecznie polecamy usługi Invest Finance.
M
Marian
Wczoraj pierwsze zyski wpadły wesołych świąt dla was polecamy!
M
Miłosz
Nie ma to tamto wszystko ok ja jestem.zadowolony ze współpracy.
O
Olga
Należy przyłączyć się do dobrych opinii o firmie, wyplacalni i słowni.
R
Ryszard
Jak widzę z pożyczkami jednak są inne zasady, cóż nie dziwie się że firma która nie wymaga zabezpieczenia, chce mieć pewność chociaż pokrycia tych wstępnych kosztów, dlatego prowizja jest płatna z góry. Co do investu, oferta ciekawa godna rozważenia obsługa głównie mailowa, jednak odpowiadają rzeczowo.
R
T
Robert Troć
Pożyczka udzielona, niestety trzeba przedpłacić koszt prowizji i nie dostaniesz przelewu pożyczki w weekend, najlepiej robić wniosek w tygodniu i przelać od razu wskazany koszt prowizji, ja wziąłem 4000 zł na 12 miesięcy, elegancko pieniądze przyszły a harmongoram ma przyjść pocztą. Niestety mam problemy w bankach, więc szukałem czegoś gdzie nie wryfikują w bazach dłużników, wszyscy obiecywali że nie sprawdzają i wszędzie miałem odmowy udzielenia, tutaj nie dostałem odmowy, spełniłem podstawowe warunki, i po pomyślnej weryfikacji, przelew doszedł, ja polecam.
W
Z
Wojtek Ziemnianowicz
Moja inwestycja na 200 tys zł przyniosła pierwsze zyski, dostałem wypłatę na 2295 zł, zysk za pierwszy kwartał wynosił BRUTTO 28322, podatek potrącony od całkowitej kwoty zysku (rocznej) czyli w moim przypadku od 34 tys zł. wyniósł 538 zł, i wypłata przyszła na 2295 zł, tyle dostałem za obrót moimi piemiędzmi jedynie przez 3 miesiące, żaden BANK nie jest w stanie mi zaproponować takich zysków, kto nie wierzy, niech idzie gdzie indziej, ale widzę po sobie że to bardzo dobry zarobek i warto być ich partnerem w interesach. Ze swoje strony polecam P. Mirosława z Invest Finance Sp. z o.o. który jest bardzo kompetentym opiekunem Klienta, pozdrawiam :)
K
Konrad
Nic dodać nic ująć zupełnie bezpieczne inwestycje i firma słowna jestem zadowolony, że nie muszę latać po bankach i przerzucać po niskooprocentowanych lokatach swoich pieniędzy żeby cokolwiek zarobić, i przede wszystkim nie dopłacać bankom za leżakowanie ich dla zasady, polecam fajna i porządna firma.
B
K
Beata Kamińska
Firma całkiem niezła dobrze współpracują, korzystne warunki ja zadowolona w 100%.
A
Adrian
Bez większych problemów z firmą, działalność do polecenia, pozdrawiam serdecznie.
H
Halinka
Teraz też mają kredyty-pożyczki, na dobrych warunkach, procent niezbyt wygórowany powiedziałbym że taki jak w banku, minus to prowizja którą trzeba wnieść jako zabezpieczenie dalszej spłaty, ale środki z pożyczki dostałam w 24 godziny zgodnie z ich obietnicą, polecam firmę.
K
Krystyna
Bez dwóch zdań firma godna zaufania...
Z
Zdzisiek
Dokładam swoją cegiełkę na Piątke z Plusem.
J
Jędrzej
Mega ludzie można z nimi dużo zarobić, tylko trzeba się dobić i złożyć formularz na stronie.
K
Kaziu
Wszystko jak najbardziej według zawartej umowy, konsultanci mili i bardzo pomocni, nie namawiają usilnie na wpłaty, tłumaczą co i jak, kompetencja wysoka na pewno, bankierzy mogą się uczyć od nich...
M
Marika
Są pierwsze zyski to prawda, przelew przyszedł, jednak nieco pomniejszony, okazuje się, że od kwoty zysku jest jeszcze podatek...
M
Michał
Oferta dobra na poważnie, kasa oferowana przez Nobla bardzo dobra, do poprawki kilka rzeczy związanych z obsługą i stroną.
J
Jacek
W 100 procentach polecam interesy z tą firmą.
R
Rysiu
Wszystko ok, polecam ten podmiot.
Z
Zbigniew
POLECAM!!!
W
Wioletta
Bardzo ładny interfejs strony, spoko spot reklamowy ciekawy to wszystko, konsultant na Nobellinii ok, brak uwag większych...
I
Iwona
Polecam, Iwona.
E
Erwin
Potwierdzam dobry zarobek!
B
Bernadetta
Zyski wpadły dziękujemy i lecimy dalej, GORĄCO POLECAM Nobelinvest.pl
G
Grażynka
Jak dla mnie oceniam naqyżej jak się da dziękuję za rozmowę przesympatycznemu Panu Mirosławowi za treściwe objaśnienia zasad oferty :-)
L
M
Lucyna Mirkiewicz
Nie mam uwag załatwione w kilka dni.
B
Beata
Strasznie długie terminy oczekiwania na odpowiedzi, bardzo to odrzuca w kontakcie, niestety jeśli wasza oferta jest aktualna, powinniście być do dyspozycji klienta pod dostępnymi formami kontaktu. Co do umowy i dalszej obsługi, trochę lepiej, ze względu na przydzielenie indywidualnego opiekuna klienta-ale to dopiero po wniesieniu inwestycji, hmm... popracujcie trochę, ale fajnie że macie dobrą ofertę i uczciwą, nikt na rynku nie oferuje tego co wasza firma, ogólnie polecam...
S
R
Sandra Reimann
KASA PRZYSZŁA POLECAM! OPŁACALNA INWESTYCJE Z NOBEL
B
Balbinka
Gajówka oferta korzystam i polecam!!!
I
Izabella
Dałabym Piątkę ale obsługa fatalna, ciężki kontakt z nimi, wszystko pozostałe bez zastrzeżeń moja transakcja pomyślna.
J
B
Jerzyk Bęczkowski
Strona internetowa jakby nie do końca dopracowana, kilka rzeczy jako doświadczony informatyk widzę, z obsługi mogliby się podszkolić, ale co do oferty i zasad (dosyć jasnych dla mnie), to mogę powiedzieć tylko, że firma jest godna zaufania widać że stawiają na bezpieczeństwo. Dzwoniłem do nich pytać o wyższe kwoty inwestycji jednorazowej niż 200 tys., niestety nie przyjmują większych, dbają o bezpieczeństwo swoich klientów, to się ceni, nie rzucają się na głęboką wodę, czyli ktoś tam jakotako myśli, to moje doświawdczenia z nimi, firma jak firma...
R
K
Ryszard Kania
Ok, krótko mówiąc polecam.
R
Rajmund
Zamówienie dostarczone w 2 tyg, pojazd w umówionym stanie technicznym, laweta dostarczyła prawidłowo w umówione miejsce dziękuję i polecam was.
L
Leszek
Nie widzę żadnego powodu do narzekania, firma godna zwrócenia uwagi.
J
Józek
W moim przypadku był to zakup kombajnu, firma sprowadziła bardzo dobry sprzęt z Holandii za dosyć przyzwoitą cenę oraz dostarczyła transportem pod adres mojej firmy, co do inwestycji o których tu mowa, nie wypowiadam się ponieważ nie skorzystałem.
D
Dominika
Ogólnie myślę że rozsądna opcja dla kogoś kto ma trochę grosza i nie chce go skonsumować tylko zarobić, ja akurat szukałam długo długo po różnych firmach, znam temat strat na forexie oraz na akcjach, tutaj przynajmniej jak obiecali tak zrobili, zero straty , czysty zarobek, poza podatkiem oczywiście, ale to i tak najbardziej opłacalnie na rynku.
K
Karolina
Śmieszne się to nazywa NOBELINVEST ale jeśli działa, to dlaczego nie, dobra opcja, tymbardziej że kasa dochodzi na czas.
R
Renata
Przyłączam się wszystko ok, zysk przyszedł w umówionym terminie, polecam.
K
Kulikowski
Nasza firma inwestuje w Nobelinvest, nie narzekamy, dobrze dosyć zarabiamy, innym też możemy z czystym sumieniem polecić współpracę.
M
F
Marcin Filipowicz
Ok, korzystamy z usług i pieniądze są na czas, wszystko zgodnie z podpisaną umową.
D
N
Darek Niebieszczański
Zainwestowaliśmy i zarobiliśmy, dobra poducha dla firm w czasie COVID-19.
F
J
Faliński Jarosław
Oferta bardzo dobra ok współpraca, kontakt słabszy momentami, wszystko jednak zgodne z umową. POLECAMY!
D
S
Dorota Stanek
Nasza grupa medialna również dokonała inwestycji nieźle to wygląda my polecamy.
M
Mikołaj
Ja też potwierdzam zyski płyną chyba do wszystkich u mnie też przelew przyszedł!
M
K
Maciej Kaczmarski
Nasza firma zainwestowała i mamy pierwsze wypłaty zysków, cóż firma Invest Finance z Warszawy okazała sié pewnym KONKRETEM na rynku finansowym, 3mamy za nich kciuki.
O
Oskar
Tak widać po forach że wypłacają ludziom zyski, ja niestety jeszcze muszę poczekać 4 miechy, ale mam nadzieję że tez dostanę co obiecują.
P
Piotrek
Też polecam, mam nadzieję że mi za 2 miesiące też wypłacą, elegancko coraz więcej ludzi potwierdza ich skuteczność w necie, może w końcu ktoś pomyślał i zrobił sensowną ofertę, powinni się przebić na rynku z tą ofertą.
J
Jacek
Pierwsze zyski przyszły, elegancko wariant Zyskowny się opłaci to na pewno, polecam wypłacają zyski według umowy.
K
Kazik
Korzystne warunki, dobra umowa, szybka dostawa umowy, pierwsze zyski spłynęły polecam inwestować!
D
Dorota
Ogólnie dobra opcja.
M
Mariusz
Jedną z rozsądniejszych opcji gdzie bankowe lokaty to żaden zysk, fakt konkurencja w stosunku do kryptowalut i innych ryzykownych operacji na rynkach finansowych, nawet TFI już są bardzo niepewne, chyba warto u nich inwestować z uwagi chociażby na turystykę krajową która w Polsce w regionach turystycznych dosyć prężnie się rozwija.
M
Milena
Ja jestem zadowolona, to moja ocena mam dobre doświadczenia i wszystko w temacie, spółka do polecenia, uczciwi to jest bardzo ważne jak chodzi o zainwestowanie swoich pieniędzy.
M
Marta
Faktycznie czytając opinie potwierdzam że z tym kontaktem bywa różnie, może są zapracowani ale poza tym nie ma na co narzekać-moim zdaniem.
T
Tadeusz
Ciężko się dodzwonić popytać plus za dokumenty na stronie można się od razu zapoznać jak to działa ile zwrotu itd. minus za kontakt, trzeba pisać mailowo.
D
Dominik
Opłacalne ale przy wyższych kwotach, przy niższym wkładzie nie wiele będzie zysku, ale to i tak więcej niż na lokacie w banku, raczej nie ma nic na rynku poza niepewnym forexem i kryptowalutami co daje podobne wartości, ale niestety i wyższe ryzyko suma summarum warto zajrzeć i się zastanowić.
P
Patryk
Nieźle to wygląda rzeczowo odpowiedzieli na pytania coś każdy znajdzie dla siebie jak ma coś gotówki wolnej.
N
Natalia
Wszystko ok firma wiarygodna.
R
Rafał
Powiedzmy że firma jest ok, ten one page z ofertą taki trochę biedny, mało funkcjonalny reszta w miarę dosyć dobrze że umowa jest od razu na stronie i nie trzeba wydzwaniać prosząc się o szczegóły jak u innych, którzy zaskakują formalnościami przed samym ich podpisanianiem.
G
Grzesiek
Konkret normalnie udzielają informacji co i jak, na stronie w miarę wszystko jasne, inwestujesz kasę, zwracają kasę i zysk, możesz dalej inwestować, możesz wycofać środki wpłacone, w zasadzie dowolność, moim zdaniem elastyczna oferta z bardzo prostą i jasną umową.
A
Andrzej
Wreszcie coś nowego się pojawiło na lokacie już się nic nie zarabia w tej chwili, nie dziwny się że powstają nowe oferty kiedy zwykłe banki nie są w stanie zaoferować nic poza samym leżeniem u nich pieniędzy. Uważam że takich ofert powinno się pojawić więcej żeby były konkurencyjne i żeby było można w nich wybierać.
M
Marysia
Firma typowo inwestycyjno-finansowa rzetelni tj. godni zaufania, jakiekolwiek zawarte umowy są ok i firma wywiązuje się z umów, ogólnie oceniamy dobrze.
K
Karolina
Miejmy nadzieję że ten Nobel da dobrze zarobić, dotychczasowa współpraca z kierownictwem firmy pod inną marką, przebiegała całkiem nieźle...
K
Krystian
Duża PIĄTKA za obsługę :)
K
Krzysiek
Obsługa ok, na plus strona nobelinvest docelowo dobre miejsce na inwestycje, choć największe zyski tylko długoterminowo.
M
Marysia
Polecam, wszystko ok
A
Agnieszka
Wszystko ok, polecam.
W
Wojciech
Pomimo długiego czasu oczekiwania na odpowiedź miły Pan z infolinii oddzwonił i wytłumaczył jak to działa, dobra firma.
T
Tomek
Świetne podejście do klienta mam nadzieję na długofalową współpracę z nimi.
K
Karina
Kontrakty inwestycyjne na jasnych warunkach, szybkie realizacje umów, firma godna uwagi.
K
Kuba
Korzystałem ze współpracy z jej pracownikami jakiś czas temu, nie zawiodłem się, mam nadzieję współpracować również pod ich własną marką Nobelinvest, opłaca się przy długoterminowych inwestycjach z nimi.
I
Irena
Warto rozważyć inwestycje w ich firmie, ja uważam że to dobra alternatywa dla zerowych lokat bankowych i innych tego typu wynalazków, warunki są jasno określone i śmiało można polecić nawet tym drobnym inwestorom.
I
Irek
Konkretni i rzeczowi, polecam.
M
Mariusz
Fajna firma tylko kilka rzeczy na stronie internetowej nobelinvest przydałoby się jeszcze poprawić, ale za to obsługa jest gites,korzystam.
B
Baśka
Strasznie długo czekam na odpowiedź zapytanie przesłane w sylwestra jeszcze nie odpisali, trzeba zadzwonić jest o wiele szybciej, i ten miły Pan:)
P
Piotrek
Ogłoszenie o Nobelinvest znalazłem w gazecie oferta była bardzo prosta i ciekawa, postanowiłem spróbować, proces rozpoczęcia kontraktu bardzo prosty i szybki, oferują niezłe zyski, życzę powodzenia jestem na TAK.
S
Sandra
Firma ogólnie otwarta na Klienta, możliwe są indywidualne plany inwestycyjne poza tym co prowadzą na stronie, jednak trzeba się z nimi kontaktować, dobre pomysły mają i mało ryzykowne, jak za gwarancję określonego procentu zwrotu to oferta jedną z lepszych na rynku.
M
Marzena
Ja polecam mają stronę Nobelinvest na której można załatwić wszystko w pół godziny, szybka dostawa umowy, rewelacyjny kontakt i cierpliwy konsultant.
J
Janek
Ogólnie do polecenia.
E
Eugeniusz
Ogólnie ciekawa oferta nobel kontraktów inwestycyjnych, kontakt z obsługą oceniam dosyć dobrze, oferta bardzo prosta i jasna, krótko mówiąc poleca osoba która korzysta z ich usług.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.