Teddington Sp. z o.o.

Montaż, wymiana i naprawa urządzeń grzewczych

Usługi gazownicze
ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Teddington Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Teddington znajduje się w Warszawie. Spółka zajmuje się pracami gazowniczymi, w tym związanymi z centralnym ogrzewaniem. Zatrudnia doświadczonych instalatorów, którzy szybko i dokładnie wykonują każde zlecenie.
Produkty i usługi
Ogrzewanie gazowe to popularne rozwiązanie, które umożliwia ogrzanie pomieszczeń w domach i innych obiektach. Montaż albo wymianę całych instalacji centralnego ogrzewania opartych na gazie najlepiej powierzyć firmie Teddington. Spółka skupia pracowników, którzy mają duże doświadczenie i dysponują odpowiednimi narzędziami. Zapewnia przy tym konkurencyjne ceny i dotrzymywanie terminów, a na ofertę składają się takie usługi jak:
-montaż kotłów gazowych,
-wymiana kotłów gazowych,
-montaż pieców gazowych,
-wymiana pieców gazowych,
-montaż grzejników,
-montaż sterowników do ogrzewania centralnego.

Pulpity sterownicze umożliwiają ustawienie odpowiedniej temperatury.

Firma Teddington służy również montażem ogrzewania podłogowego i pomp ciepła, a także czujników zewnętrznych i wewnętrznych temperatury.

Dodatkowo montuje zawory, pompy cyrkulacyjne i naprawia wszystkie instalacje grzewcze.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Teddington. Więcej znajduje się na stronie internetowej, a pytania najlepiej wysyłać mailowo albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Adrianna
Trochę się obawiałam instalacji grzewczej opartej na kotle gazowym, ale zaufałam ekspertom z Teddington i nie żałuję. Piec działa, jak należy i dobrze ogrzewa pomieszczenia.
K
kris1967
Sprawni monterzy instalacji i urządzeń gazowych. W moim przypadku zamontowali piecyk w łazience, bo stary ostatnio często się psuł. Nowy piecyk jest bardziej ekonomiczny, łatwiejszy w obsłudze i nie boję się, że coś się w nim zepsuje.
F
Filip
Muszę przyznać, że kolega, który polecił mi usługi firmy Teddington, miał rację, że to świetni fachowcy. W domu robiłem remont i zdecydowałem się na wymianę starego kotła na węgiel na nowy na gaz. Firma podłączyła urządzenie i sprawdziła, czy działa. Zajęło im to naprawdę mało czasu.