Spółka Lekarska - Przychodnia Prywatna

Kilkanaście przychodni specjalistycznych w jednym miejscu

Przychodnie prywatne
ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Spółka Lekarska - Przychodnia Prywatna

Informacje

Opis działalności
NZOZ Spółka Lekarska z Warszawy, to placówka, w której działa kilkanaście poradni specjalistycznych, a także poradnia medycyny pracy, laboratorium analityczne, gabinet diagnostyczny i psychologiczny.
Produkty i usługi
Przychodnia udziela pomocy medycznej pacjentom już od 1991 roku. Jej budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz starszych. Na pacjentów czekają bezpłatne miejsca parkingowe na warszawskim Śródmieściu. Konsultacje u wybranych lekarzy są prowadzone również w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Dla pacjentów indywidualnych, a także przedsiębiorstw przychodnia przygotowała prywatne pakiety usług medycznych obejmujące porady lekarzy specjalistów oraz diagnostykę medyczną.

W ramach przychodni działają takie poradnie specjalistyczne jak:
1. poradnia ginekologiczna,
2. poradnia wenerologiczna,
3. poradnia laryngologiczna,
4. poradnia pulmonologiczna,
5. poradnia kardiologiczna,
6. poradnia dermatologiczna,
7. poradnia neurologiczna,
8. poradnia okulistyczna,
9. poradnia urologiczna,
10. poradnia internistyczna.

Ponadto w przychodni przyjmują pacjentów lekarze specjaliści z zakresu nefrologii, chorób zakaźnych i tropikalnych, zdrowia psychicznego, a także medycyny pracy.

Dodatkowo w Spółce Lekarskiej działa pracownia mykologiczna, laboratorium analiz medycznych oraz pracownia ultrasonograficzna.

Szczegółową informację dotyczącą działalności przychodni oraz zapisów do specjalistów pacjenci mogą znaleźć na jej stronie internetowej lub uzyskać telefonicznie w rejestracji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
L
Luraxi
Nie mogę narzekać. Udzielona mi tam odpowiedniej pomocy medycznej. Jestem wdzięczna wszystkim lekarzom i personelowi, którzy się mną zajął.