Spółka Lekarska Sp. z o.o.

W zdrowym ciele zdrowy duch.

ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
poniedziałek 07:30 - 20:00
wtorek 07:30 - 20:00
środa 07:30 - 20:00
czwartek 07:30 - 20:00
piątek 07:30 - 20:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
511 116 895
Adres korespondencyjny
ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

O nas
Spółka Lekarska" Sp. z o. o. to przychodnia specjalistyczna z wieloletnią tradycją.

Prowadzi swoją działalność od 1991 roku i jest kontynuacją wcześniejszej Spółdzielni ZDROWIE, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Lecznica ta zawsze była i jest miejscem, do którego stale zwracają się pacjenci po porady – czasem są to całe rodziny, a czasem nawet przedstawiciele kilku pokoleń.
Rozwój Warszawy, nowe firmy w Centrum naszej Stolicy korzystają z naszych usług w zakresie badań indywidualnych jak i badań pracowników przed podjęciem pracy.
Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ul. Jana Pawła i Grzybowskiej tuż za Centralą PZU i Hotelem RADISSON.

Oferta Spółki Lekarskiej sp. z o o . skierowana jest głównie do firm, średnich i małych które chcą zapewnić pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. W ramach naszej oferty wykonujemy badania do pracy. Pracodawca może również zapewnić w naszej przychodni opiekę medyczną w zakresie podstawowym i specjalistycznym. Dysponujemy możliwością wykonania badań analitycznych( pełny zakres), zatrudniamy prawie wszystkich specjalistów.

Proponujemy swoim Klientom zorganizowanie badańw zakresie medycyny pracy dla grup pracowników lub dla całej firmy. Zorganizujemy badania pracownicze w ciągu jednego dnia po wcześniejszym przedstawieniu listy badanych pracowników. Sprawny przebieg będzie nadzorował pracownik naszej przychodni: zaplanuje badania u poszczególnych specjalistów, powiadomi pracowników o terminach.
Opis działalności
Prowadzimy działalność od 1991 r. Jesteśmy kontynuacją wcześniejszej Spółdzielni ZDROWIE, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ul. Jana Pawła i Grzybowskiej tuż za Centralą PZU i Hotelem RADISSON.
Produkty i usługi
Warszawska Spółka Lekarska z siedzibą przy ul. Grzybowskiej, zaprasza do skorzystania z usług poradni zdrowia psychicznego i psychologicznego. Doświadczeni i empatyczni psychologowie oraz psychiatrzy, wspierają pacjentów w każdym wieku – zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Od lat skutecznie diagnozujemy i leczymy szereg zaburzeń i chorób psychicznych.

Nasi lekarze i psychologowie zajmują się problemami, takimi jak depresje, lęki, nerwice, a także uzależnienia oraz wszelkiego typu problemy emocjonalne. Oprócz wsparcia psychoterapeutycznego, świadczymy także pomoc lekarską, z uwzględnieniem leczenia farmakologicznego. Tworzymy miejsce przyjazne pacjentom, które pozwala ograniczyć stres, związany przede wszystkim z pierwszą wizytą.

Wizyty u psychiatry nie należy odkładać na później, gdyż zwłoka w rozpoczęciu terapii może powodować nasilenie się niepokojących objawów. Kontakt ze specjalista jest szczególnie wskazany w przypadku zaobserwowania u siebie np. długotrwałego pogorszenia nastroju, bezsenności lub problemów z zasypianiem lub utrzymującego się braku motywacji i chęci do pracy.

Wbrew obiegowym opiniom, wizyty u psychologa czy psychiatry nie należy się obawiać. Doświadczony terapeuta jest sprzymierzeńcem pacjenta i dąży do zdiagnozowania i zrozumienia jego problemów. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszych specjalistom na efektywną pracę także z chorymi, którzy nie potrafią nazwać lub zidentyfikować swoich problemów już na wstępny etapie leczenia.

W poradni psychologicznej, na pomoc mogą liczyć także pary – zarówno pozostające w związkach małżeńskich, jak i partnerskich. Rozwiązując problemy między żoną, a mężem, można w istotny sposób poprawić komfort życia całej rodziny. Osobom zainteresowanym rozwojem osobistym, polecamy wspólną z psychologiem pracę nad asertywnością czy budową własnej wartości.

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę w Spółce Lekarskiej!
Marki i specjalizacje
- poradnia dermatologiczna dla dorosłych i dla dzieci
- poradnia internistyczna
- poradnia kardiologiczna
- poradnia laryngologiczna
- poradnia neurologiczna
- poradnia pulmonologiczna
- poradnia okulistyczna
- poradnia urologiczna
- poradnia zdrowia psychicznego
- pracownia mykologiczna

Badania pracownicze
Badania pracowników
Badania okresowe pracowników
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Otwock, Mińsk Maz., Ożarów Maz., Legionowo, Pruszków, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń