ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
poniedziałek 07:30 - 20:00
wtorek 07:30 - 20:00
środa 07:30 - 20:00
czwartek 07:30 - 20:00
piątek 07:30 - 20:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
511 116 895
Adres korespondencyjny
ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

O nas
Spółka Lekarska Sp. z o. o. to przychodnia specjalistyczna z wieloletnią tradycją.

Prowadzi swoją działalność od 1991 roku i jest kontynuacją wcześniejszej Spółdzielni ZDROWIE, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Lecznica ta zawsze była i jest miejscem, do którego stale zwracają się pacjenci po porady – czasem są to całe rodziny, a czasem nawet przedstawiciele kilku pokoleń.

Rozwój Warszawy, nowe firmy w Centrum naszej Stolicy korzystają z naszych usług w zakresie badań indywidualnych jak i badań pracowników przed podjęciem pracy.

Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ul. Jana Pawłai Grzybowskiej tuż za Centralą PZU i Hotelem RADISSON.

Oferta Spółki Lekarskiej sp. z o o . skierowana jest głównie do firm, średnich i małych które chcą zapewnić pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. W ramach naszej oferty wykonujemy badania do pracy. Pracodawca może również zapewnić w naszej przychodni opiekę medyczną w zakresie podstawowym i specjalistycznym. Dysponujemy możliwością wykonania badań analitycznych (pełny zakres), zatrudniamy prawie wszystkich specjalistów.

Proponujemy swoim Klientom zorganizowanie badań w zakresie medycyny pracy dla grup pracowników lub dla całej firmy. Zorganizujemy badania pracownicze w ciągu jednego dnia po wcześniejszym przedstawieniu listy badanych pracowników. Sprawny przebieg będzie nadzorował pracownik naszej przychodni: zaplanuje badania u poszczególnych specjalistów, powiadomi pracowników o terminach.
Opis działalności
Prowadzimy działalność od 1991 r. Jesteśmy kontynuacją wcześniejszej Spółdzielni ZDROWIE, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ul. Jana Pawła i Grzybowskiej tuż za Centralą PZU i Hotelem RADISSON.
Produkty i usługi
Spółka Lekarska z siedzibą w Warszawie to prywatna przychodnia specjalistyczna, która funkcjonuje w stolicy od początku lat dziewięćdziesiątych. Kontynuujemy działalność założonej 50 lat temu Spółdzielni Zdrowie, a bogate doświadczenie pozwala nam z powodzeniem odpowiadać na potrzeby pacjentów. Jednym z obszarów naszej działalności jest medycyna estetyczna, która nieustająco cieszy się rosnącą popularnością.

Medycyna estetyczna pozwala na skuteczną walkę między innymi z objawami starzenia się skóry. Ponadto dzięki zabiegom chirurgicznym możliwe jest odtworzenie wyglądu sprzed urazu lub uszkodzenia, będącego skutkiem nieszczęśliwego wypadku. Wszystkie działania prowadzą do oczekiwanego przez pacjenta efektu, a więc poprawy fizycznego wyglądu ciała.

Wśród najczęściej stosowanych zabiegów medycyny estetycznej można wymienić m.in. zmniejszenie widoczności lub wręcz całkowite usunięcie zmarszczek, a także redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu czy rozstępów. Chirurg plastyk wykonuje także zabiegi powiększania piersi, usuwania blizn oraz korekcje nosa czy policzków.

W zależności od potrzeb i wskazań medycznych, zabiegi chirurgii plastycznej mogą być wykonywane także z użyciem lasera, światła lub podciśnienia. Należy zwrócić uwagę, iż pełne bezpieczeństwo operacji chirurgicznych jest domeną wykwalifikowanych lekarzy oraz pracy w odpowiednich warunkach. Dlatego Spółka Lekarska przykłada szczególną wagę do przeprowadzenia wywiadu oraz realizacji procedur medycznych w zgodzie z obowiązującymi standardami.

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i zapisania się na wizytę w naszej placówce. Doświadczony personel oraz wykwalifikowana kadra medyczna to najlepsza wizytówka naszej działalności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, a dogodna lokalizacja w centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej umożliwia bezproblemowy dojazd z dowolnej części miasta.
Marki i specjalizacje
- poradnia dermatologiczna dla dorosłych i dla dzieci
- poradnia internistyczna
- poradnia kardiologiczna
- poradnia laryngologiczna
- poradnia neurologiczna
- poradnia pulmonologiczna
- poradnia okulistyczna
- poradnia urologiczna
- poradnia zdrowia psychicznego
- pracownia mykologiczna

Badania pracownicze
Badania pracowników
Badania okresowe pracowników
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń