Atelier Wawra Tomasz Wawra

Strzyżenie męskie i damskie oraz modne koloryzacje włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Hoża 72, 05-240 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atelier Wawra Tomasz Wawra
ul. Hoża 72, 05-240 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Telefon
Atelier Wawra Tomasz Wawra

Informacje

Opis działalności firmy Atelier Wawra Tomasz Wawra w Warszawa
Nazywam się Tomasz Wawra i jest właścicielem salonu fryzjerskiego. Atelier Wawra znajduje się w Warszawie i zapraszam do niego kobiety oraz mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoje włosy.
Produkty i usługi
Aby włosy wyglądały na zdrowe i zadbane należy je poddawać regularnej pielęgnacji i strzyżeniu. Dlatego w Atelier Wawra oferuję moim Klientom szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że przesuszone i łamliwe włosy staną się bardziej gładkie, miękkie i sprężyste.

W mojej ofercie znajduje się oczywiście strzyżenie męskie i strzyżenie damskie oraz pomoc w modelowaniu fryzur dostosowanych do aparycji Klienta. Każdy sezon to nowe trendy w kolorach, a więc nie może u mnie zabraknąć również modnych koloryzacji. Słoneczne refleksy, czy głębokie kolory czerni uzyskuję, stosując kosmetyki renomowanych marek. Bazując na profesjonalnych farbach fryzjerskich, mogę zapewnić, że farbowanie nie niszczy włosów, a sam kolor jest dłużej odporny na działanie promieni słonecznych i nie blaknie zbyt szybko.

Oprócz tego w mojej ofercie znajduje się również:
- dekoloryzacja włosów,
- cieniowanie włosów,
- układanie fryzur okolicznościowych.

Osoby wybierające się na wesele, Sylwestra, Studniówkę, albo inną ważną dla siebie imprezę, zapraszam również na czesanie i modelowanie fryzur okolicznościowych! Korzystając z moich usług, Klienci mogą być pewni, że efekt utrzyma się przez całą noc.

Aby umówić się na wizytę w Atelier Wawra w Warszawie, wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu, zapraszam - Tomasz Wawra.
Zasięg działania
Firma Atelier Wawra Tomasz Wawra z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń