Opiekunki Anna Białecka - opieka nad osobami chorymi i starszymi

Profesjonalne usługi pielęgniarsko- opiekuńcze!

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Karmelicka 4A lok. 25, 00-149 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 059 407
Adres korespondencyjny
ul. Karmelicka 4A lok. 25, 00-149 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Opieka dzienna i całodobowa nad osobami chorymi i starszymi Anna Białecka - Warszawa i okolice Zapewniamy opiekę pielęgniarską na najwyższym poziomie, profesjonalnie dbając o dobro naszych podopiecznych. Usługi pielęgniarskie świadczymy od wielu lat. Osoby które do tej pory korzystały z naszych usług wywodziły się z różnych środowisk społecznych.
Produkty i usługi
Współpracujemy z opiekunkami i pielęgniarkami, które posiadają aktualne prawo do wykonywania zawodu oraz niezbędne kwalifikacje. Do każdego podopiecznego podchodzą w sposób indywidualny, są cierpliwe i pełne wewnętrznego ciepła. Swoją prace wykonują z ogromnym zaangażowaniem, poprawiając jakość życia osób chorych i cierpiących.

Celem mojej działalności jest pełne zadowolenie pacjenta oraz jego najbliższych z wykonywanej przeze mnie opieki.

W tym celu:
- Osobiście przedstawiam opiekunkę rodzinie pacjenta oraz głównemu bohaterowi – choremu.
- Przed pierwszym spotkaniem opiekunka bardzo szczegółowo zapoznaje się z historią choroby swojego podopiecznego.

Usługi pielęgniarskie świadczymy od wielu lat. Osoby które do tej pory korzystały z naszych usług wywodziły się z różnych środowisk społecznych. Większość z nich to osoby związane ze światem polityki i kultury.

Wykonujemy praktycznie wszystkie usługi pielęgniarskie i pielęgnacyjne. Przed nawiązaniem współpracy pielęgniarka przedstawiana jest rodzinie i choremu. Natomiast przed pierwszym spotkaniem opiekunka bardzo szczegółowo zapoznaje się z historią choroby swojego podopiecznego.

Poprzez duże zaangażowanie, które wkładamy w swoją prace nasza firma posiada bardzo dobrą opinię na rynku. Opiekę pielęgniarską zapewniamy podopiecznym zamieszkujących Warszawę oraz jej okolice. Dokładamy wszelkich starań, by oferowana przez nas opieka nad osobami starszymi chorymi przebiegała bez zastrzeżeń.

Serdecznie zapraszam osoby potrzebujące naszej profesjonalnej pomocy oraz zawodowe pielęgniarki i opiekunki do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Marki i specjalizacje
Posiadam 17-letnie doświadczenie na rynku pracy.
Współpracuję z wykwalifikowanymi pielęgniarkami znającymi potrzeby swoich podopiecznych i wykonującymi nawet skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne i pielęgniarskie. W swoją pracę wkładają dużo serca i potrafią radzić obie ze stresem i trudnościami. Są uśmiechnięte i optymistycznie nastawione do życia.
Poprzez swoje ogromne zaangażowanie poprawiają jakość życia osoby chorej i cierpiącej.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
K
zadowolona Klientka
Profesjonalna opieka, miła Pani.. POLECAM BARDZO SERDECZNIE, jeśli miałabym powierzyć komuś opiekę nad moją mamą, to tylko opiekunce od Pani Białeckiej.!