Casus s.c Dochodzenie roszczeń ubezpieczeniowych

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie likwidacji szkód

Odszkodowania
ul. Kopernika 30/506, 00-336 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 828 13 12
Casus s.c Dochodzenie roszczeń ubezpieczeniowych

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Casus działamy od prawie 20 lat, a dokładnie od 2003 roku. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Produkty i usługi
W naszej firmie pracują specjaliści od ubezpieczeń. Mają oni wieloletnie doświadczenie w zakresie likwidacji szkód. Swoje doświadczenie zdobyli w czasie pracy w polskich i zagranicznych towarzystwach ubezpieczeniowych. Dzięki swojej rozległej wiedzy wiedzą jak skutecznie reprezentować klientów wobec ubezpieczycieli.

Ponadto jako pierwsi w kraju wprowadziliśmy w życie Kodeks Dobrych Praktyk i Etyki, który uzyskał pozytywną opinię Rzecznika Ubezpieczeniowych, dlatego możemy zagwarantować, że cechuje nas rzetelność i uczciwość wobec klientów.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną świadczoną przez radców prawnych i adwokatów, których specjalnością jest dochodzenie roszczeń ubezpieczeniowych. Klientom pomagamy na każdym etapie postępowania, co oznacza, że służymy także w sprawie karnej.

Działamy na rzecz poszkodowanych w wypadkach na terenie całej Polski. Skorzystania z naszej oferty nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Nasze wynagrodzenie to prowizja od wywalczonej dla klienta kwoty. Przyznane odszkodowanie wpływa bezpośrednio na konto poszkodowanego.

Bezpłatnie analizujemy i pomagamy skompletować dokumenty potrzebne do skutecznego prowadzenia sprawy.

Pomocy w dochodzeniu odszkodowań udzielamy głównie osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych i środkach komunikacji miejskiej, kolejowej oraz lotniczej. Możemy pomóc też w sprawach związanych z błędami medycznymi i z działalnością gospodarstwa rolnego. Uzupełnienie oferty obejmuje pomoc w uzyskaniu odszkodowania poszkodowanym wskutek potknięć i poślizgnięć o uszkodzone, niezabezpieczone chodniki, a także w wyniku niesłusznego aresztowania.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Casus.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
H
Hyhub
Pomogli mi w krótkim czasie uzyskać odszkodowanie. Otrzymałam nawet więcej pieniędzy niż się spodziewałam.
T
Tymek456
Nieoceniona pomoc przy dochodzeniu od ubezpieczyciela kwoty odszkodowania. Sprawa załatwiona skutecznie. Polecam.
F
Falcon
Duża skuteczność poparta ogromnym doświadczeniem. Na problemy z odszkodowaniem najlepszy Casus. pozdrawiam