Adwokat Bartosz Dzius Kancelaria Adwokacka

Adwokaci
ul. Krucza 41/43/4, 00-525 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Adwokaci to branża, w której Adwokat Bartosz Dzius Kancelaria Adwokacka prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Warszawa w województwie mazowieckim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: kontakt@adwokatbd.pl lub telefonicznej 514 683... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 00-525 Warszawa ul. Krucza 41/43/4,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Adwokat Bartosz Dzius Kancelaria Adwokacka: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Adwokat Bartosz Dzius Kancelaria Adwokacka w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
G
Grzegorz
Korzystałem z usług ten kancelarii i zdecydowanie polecam, udało się wygrać moją sprawę choć nie była najprostsza! Jestem bardzo wdzięczny.
M
Mateusz
Polecam, pan Dzius to świetny specjalista z ogromną wiedzą w zakresie prawa administracyjnego.
A
Asia
Zdecydowanie polecam, duża pomoc w zakresie prawa pracy, w tym przy przywróceniu do pracy.
R
Robert_Kulig
Doradztwo prawne na najwyższym poziomie, bezproblemowe sporządzanie skarg kasacyjnych.
M
Marysia
Polecam każdemu, kto szuka dobrego adwokata od spraw rodzinnych, pan Bartosz prowadził moją sprawę rozwodową, bardzo mi pomógł.
W
Wojtek
Nieoceniona pomoc dla osób, które wzięły kredyt we frankach - pan Bartosz pomógł zarówno mnie, jak i moim znajomym. Polecam serdecznie.
G
Grzegorz
Profesjonalizm
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.