Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział "Mazowsze"


ul. Litewska 11/13
00-589 Warszawa, woj. mazowieckie
Informacje
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział "Mazowsze" prowadzi działalność w branży Biura podróży i agencje turystyczne.
Siedziba firmy znajduje się w Warszawa ( województwo mazowieckie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział "Mazowsze" – kieruj się pod adres: ul. Litewska 11/13, Warszawa
Z Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział "Mazowsze" możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: litewska@pttk.com.pl
lub telefonicznie, pod numerem 22 629 39 47
Podobne firmy w okolicy
Marszałkowska 84/92, Warszawa
Sports-Tourist zajmuje się przede wszystkim sprzedażą biletów lotniczych i autokarowych orazorganizacją wycieczek we wszystkie zakątki świata. Dodatkowo obsługujemy również firmy w zakresie organizacji imprez firmowych oraz podróży służbowych. Sports-Tourist jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Powietrznego (IATA).
Długa 44/50, Warszawa
Wizy i wyjazdy do Rosji,Białorusi oraz innych krajów wschodnich. Biuro usługowe.Turystyka biznesowa.
al. Jana Pawła II 61 lok. 2, Warszawa
Azja to dla nas przede wszystkim pasja, którą chcemy dzielić się z naszymi Klientami.
Słomińskiego 1 lok. 13, Warszawa
Eternity Travel Polska jest przedstawicielem izraelskiego touroperatora Eternity Travel LTD zsiedzibą w Jerozolimie.Zajmujemy się sprzedażą wycieczek i pielgrzymek na Bliskim Wschodzie, a w szczególności w Izraelu.Dzięki wieloletniej współpracy i obecności na lokalnym rynku posiadamy konkurencyjne ceny dla grup oraz klientów indywidualnych.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Litewska 11/13
00-589 Warszawa, woj. mazowieckie