Kardasz Sp. z o.o.

Transport samochodowy
ul. Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Kardasz Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Transport samochodowy.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 725 195... lub napisz wiadomość e-mail na adres biuro@kardasztransport.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Kardasz Sp. z o.o.. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.22385N, 21.01575E. [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kardasz Sp. z o.o. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
C
Czupryn
Polecam super pracodawca nowe wozy szefowa bardzo wporzadeczku kasa na czas polecam dobre podejście do kierowców
T
Tomi
Super firma! Punktualność to ich dominująca cecha!!
K
Krzychu
Firma spoko, warunki pracy NORMALNE, szefowa to super kobita, wszystko mozna dogadać, jak coś obiecane to żeby się waliło na głowę to tak będzie. Co ważne bardzo ludzkie podejście, traktują ludzi z szacunkiem, kiedy należy się opiernicz to jest, ale generalnie wszystko na plus, choć niektórzy bezczelnie wykorzystują dobroć Pani Karoliny. Odeszłem bo założyłem swój biznes, ale teraz chetnie bym do nich wrócił!! Polecam z całego serca!
J
Janek
Dobra firma, płacą na czas. Zrezygnowałem z pracy bo zmieniłem branżę, gdyby nie to napewno bym pracował. Super atmosfera.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.