Michał Jankowski Firma Filatelistyczna

Skup i sprzedaż znaczków pocztowych

Filatelistyka i numizmatyka
ul. Marszałkowska 83/70, 00-683 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(22) 629 10 02
Michał Jankowski - właściciel
mjff@neostrada.pl
Paweł Urbanek
mjff@poczta.onet.pl
Adres korespondencyjny
ul. Marszałkowska 83/70, 00-683 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Filatelistyczna Michała Jankowskiego znajduje się w Warszawie, a jej początki sięgają lat 80. XX wieku. Specjalnością jest skup, sprzedaż i wycena znaczków pocztowych pochodzących z całego świata. Tutaj można dowiedzieć się więcej o każdym egzemplarzu i uzyskać porady dotyczące inwestowania.
Produkty i usługi
Kolekcjonowanie znaczków pocztowych to zajęcie popularne co najmniej od XIX wieku. Jego pasjonaci zbierają znaczki i koperty, tworząc całe kolekcje, które nierzadko zyskują dużą wartość. Fachową wiedzę dotyczącą poszczególnych znaczków i serii posiadają specjaliści z Firmy Filatelistycznej Michała Jankowskiego. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do swojej sprawy, precyzyjne porady i rzetelną wycenę zbiorów. Z pomocą firmy możliwe jest stworzenie kolekcji inwestycyjnej i wystawowej, obejmującej takie egzemplarze jak:
-znaczki polskie 1860-1950
-znaczki chińskie 1950-1980
-dokumenty pocztowe od XVI do połowy XX wieku
-znaczki i listy poczt wojskowych
-znaczki i listy poczt wojskowych powstańczych
-znaczki i listy poczt wojskowych obozowych
-znaczki i listy poczt wojskowych jenieckich
-znaczki i listy poczt wojskowych miejskich
-znaczki i listy poczt wojskowych morskich
-znaczki i listy poczt wojskowych lotniczych

Oferta dotyczy też starych listów, kart pocztowych, widokówek i zbiorów związanych z innymi krajami i ich koloniami. Firma poszukuje też stale znaczków rzadkich, błędów drukarskich i próbnych serii. W kręgu zainteresowań Firmy Filatelistycznej znajdują się ponadto zbiory tematyczne. Można do nich zaliczyć poza znaczkami wojskowymi znaczki kolejowe, okrętowe i związane z igrzyskami olimpijskimi.

Klienci mogą sprzedać albo kupić pojedyncze znaczki i kolekcje za gotówkę. Firma zajmuje się też poszukiwaniem dla nich na krajowych i zagranicznych aukcjach rzadkich i nieznanych walorów. W razie potrzeby firma wystawia atesty autentyczności znaczków.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Firmie Filatelistycznej. Po więcej warto zadzwonić, napisać maila albo odwiedzić osobiście siedzibę firmy. W przypadku najciekawszych transakcji możliwy jest przyjazd do klienta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Magad
2019-12-03 00:25:44
Dziękuję bardzo za rzetelną informację dotyczącą moich znaczków. Nie okazały się niestety zbyt cenne, ale rozmowa z zawodowcami wiele mi dała. Polecam i raz jeszcze dziękuję za poświęcony czas.

Słowa kluczowe