Tłumacz Przysięgły Języka Niderlandzkiego MIW

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego MIW - profesjonalny native speaker

Tłumacze przysięgli
ul. Marszałkowska 83 lok. 57, 00-683 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek 9:00 - 17:00
środa 9:00 - 17:00
czwartek 9:00 - 17:00
piątek 9:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 112 16 77
Obsługa Klienta
730000762
biuro@przysiegly-niderlandzki-miw.pl
Adres korespondencyjny
ul. Marszałkowska 83 lok. 57, 00-683 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego (flamandzkiego, belgijskiego, holenderskiego) Warszawa. Tłumacze przysięgli języka niderlandzkiego MIW zapraszają do Centrum Warszawy. Zespół MIW- tłumacze niderlandzcy- wykonują przekłady wszelakich dokumentów pochodzących z Holandii oraz Belgii, w tym dokumentów osobistych, szkolnych, urzędowych oraz wykonują tłumaczenia dokumentów samochodowych.
Produkty i usługi
Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego MIW oferuje kompleksowe usługi językowe związane z językiem niderlandzkim, równie często nazywanym językiem flamandzkim, holenderskim czy belgijskim.
W zakres usług wchodzą:

TŁUMACZENIA USTNE
Tłumaczenia ustne wykonywane przez tłumacza przysięgłego są najwyższej jakości, zwłaszcza, że tłumacz przysięgły z grupy tłumaczy MIW jest również native speakerem języka niderlandzkiego. Oznacza to, że mówi z naturalnym akcentem holenderskim. W zakres tłumaczeń ustnych oferowanych przez MIW wchodzą: tłumaczenia ustne przysięgłe (np.: w sądach lub u notariusza) jak również tłumaczenia konferencyjne: symultaniczne i konsekutywne.

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE
Zapraszamy do wykonywania tłumaczeń poświadczonych ministerialną okrągłą pieczęcią tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego. Według polskiego prawa wszystkie dokumenty, które przedkładane są urzędom lub innym organizacjom państwowym mają obowiązek tłumaczenia przysięgłego. Dlatego też zachęcamy do wykonywania tłumaczeń: dowodów osobistych, świadectw szkolnych czy dokumentów samochodowych.

TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE
Jako, że w zespole tłumaczy przysięgłych języka niderlandzkiego mamy specjalistów w dziedzinie prawa polskiego jak i prawa Holandii, dlatego też czujemy się specjalistami w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych prawniczych.

KOREKTA NATIVE SPEAKER'A
Native speaker, a jednocześnie tłumacz przysięgły, języka niderlandzkiego oferuje korektę tłumaczeń wykonanych przez profesjonalne agencje. Zapraszamy do przesyłania próbek w celu weryfikacji, czy tłumaczenie gotowe jest do korekty native speaker'a.

USŁUGI PRAWNE
Zapraszamy obcojęzycznych gości z Holandii oraz Belgii do naszego biura w celu uzyskania porad prawnych z zakresu prawa polskiego. Zachęcamy również Polaków chętnych do wyjazdu do pracy do tychże krajach na konsultacje prawne oraz Polaków-rezydentów w celu uzyskania pomocy dotyczącej zwrotu podatku.
Marki i specjalizacje
Nasze specjalizacje to:
- TŁUMACZENIA USTNE,
- TŁUMACZENIA 'PRZYSIĘGŁE',
- TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE PRAWNICZE,
- KONSULTACJE PRAWNE,
- ZWROT PODATKÓW Z BELGII ORAZ HOLANDII,
- KOREKTA NATIVE SPEAKER'A.

Naszymi Klientami są:
Certyfikaty
Naszymi Klientami są ministerstwa, korporacje oraz klienci indywidualni. Uczestniczymy w najambitniejszych projektach, m.in. jako specjaliści od języka niderlandzkiego zostaliśmy wybrani do następujących tłumaczeń:- Spotkanie na temat budowania muzeum w Sobiborze - Spotkanie w Muzeum Powstania Warszawskiego i tłumaczenie dla Króla Niderlandów Willema Alexandra oraz jego żonie Królowej Máximie. Nasze osiągnięcia potwierdzają referencje:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń