Fundacja Zdrowia I Kultury

Ochrona zabytków listy UNESCO

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Marszałkowska 87/77, 00-683 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fundacja Zdrowia I Kultury

Informacje

Opis działalności
Fundacja Zdrowia I Kultury od 2005 roku funkcjonuje na rynku. Umiejscowieni jesteśmy w Warszawie. Prowadzimy nadzór nad polskimi zabytkami sakralnymi.
Produkty i usługi
Doskonale wiemy, jak wiele cennych rzeczy zostawiła w naszym kraju historia. Dzięki temu, że od ponad tysiąca lat żyjemy w kulturze chrześcijańskiej, możemy pochwalić się wspaniałym budowlami wznoszonymi dla wiernych. Cieszy nas to, że niektóre z nich znalazły się na liście UNESCO. Fundacja, którą prowadzimy, zajmuje się pielęgnacją i ochroną owych zabytków. Umożliwiamy także ich zwiedzanie.

Opiekujemy się: zabytkowymi kościołami, zabytkowymi cerkwiami oraz innymi świątyniami. Wśród tego są także drewniane kościoły i cerkwie. Zajmujemy się również Bazyliką kolegiacką i kościołami farnymi. Zapewniamy, że cały szlak drewniany w Małopolsce jest z nami bezpieczny.

Dodatkowo dla zainteresowanych turystów organizujemy spacery z przewodnikami po świątyniach. Poza tym zaproponować możemy także opcję wirtualnego spaceru po budynkach sakralnych. Daje to szansę obejrzenia wielu budynków z jego miejsca.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń