Bromar Sp. z o.o.

Wszystko co potrzebne w gastronomii

Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne
ul. Mazowiecka 11/49, 00-052 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 011 063
Biuro
228700403
Dział serwisu
501011063
bromar@bromar.com.pl
Bromar Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Warszawska firma Bromar to profesjonalny i doświadczony serwis urządzeń chłodniczych i serwis urządzeń gastronomicznych, który działa na terenie całego województwa mazowieckiego. Co więcej, w skład naszych działań wchodzi również kompleksowe wyposażenie gastronomii.
Opis działalności
Firma Bromar ma swoją siedzibę w Warszawie, na rynku działamy już od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem gastronomii. Jeśli zajmują się Państwo branżą gastronomiczną, gwarantujemy, że u nas znajdą Państwo wszelkie niezbędne urządzenia i produkty najlepszych światowych producentów. W ofercie posiadamy produkty z takich kategorii jak:
- urządzenia gastronomiczne,
- urządzenia do uzdatniania wody,
- chłodnictwo,
- klimatyzacja,
- kurtyny powietrzne,
- nagrzewnice / konwektory,
- promienniki.

Działamy również jako serwis urządzeń chłodniczych i serwis urządzeń gastronomicznych. Zajmujemy się naprawą urządzeń prawie wszystkich marek, posiadamy części zamienne ponad producentów.

Zajmujemy się montażem zmywarek wraz z podłączeniem uzdatniacza wody czy pompki płynu myjącego.Przeprowadzamy montaż pieca konwekcyjno-parowego, ekspresu do kawy, a także różnego rodzaju urządzeń gazowych.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz terminową realizację wszelkich zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Certyfikaty
Jesteśmy dumnym posiadaczem certyfikatu FGAZ uprawniającego nas do instalacji, konserwacji i serwisowania urządzeń chłodniczych, a także klimatyzacji i pomp ciepła. Nasi serwisanci mogą pochwalić się również uprawnieniami SEP.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe