TLC Łożyska SP.J.

Centrum Obrotu Łożysk Tocznych - zapraszamy!

Łożyska
ul. Mazowiecka (d.Wesoła) 35, 05-077 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 760 74 00
583419198
tlcgdansk@tlc.pl
Może cię zainteresować
TLC Łożyska SP.J.

Informacje

O nas
Firma działa na rynku od 1999 roku. Jest autoryzowanym dystrybutorem produktów INA, FAG, Gates.

Kompleksowa obsługa klienta polegająca na wszechstronnym rozpoznaniu i spełnieniu potrzeb w zakresie techniki łożyskowania i przenoszenia napędu jest celem podstawowym działalności Firmy TLC, oferującej odbiorcy produkt sektora najwyższej jakości spośród producentów łożysk i elementów przenoszenia napędu.

Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu Centralnego w Warszawie i za pośrednictwem sieci sprzedaży przez oddziały handlowe zlokalizowane na terenie Polski dysponujące także własnymi magazynami.

Zapraszamy do współpracy!
Opis działalności
Łożyska, pasy oraz uszczelnienia i nie tylko. Kompleksowa obsługa klienta polegająca na wszechstronnym rozpoznaniu i spełnieniu potrzeb w zakresie techniki łożyskowania i przenoszenia napędu jest celem podstawowym działalności Firmy TLC.
Produkty i usługi
Posiadamy 20-letnie doświadczenie i bogatą ofertę handlową. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Główną zasadą polityki realizowanej przez firmę jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów, przy pełnej gamie usług towarzyszących, takich jak : doradztwo techniczne, rozwiązywanie kwestii dostaw do klientów, zapewnienie płynności i kompletności dostaw. Podstawowym celem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klienta.

Doświadczeniu w branży sprawiło, że poznaliśmy już dogłębnie rynek dostawców, materiałów, środków promocji i wykorzystania nowoczesnych technologii. To wiedza niezbędna przy codziennym kontakcie z klientem.

Firma TLC posiada w swojej ofercie między innymi:

- Łożyska kulkowe,
- Łożyska walcowe,
- Łożyska stożkowe,
- Łożyska baryłkowe,
- Łożyska igiełkowe,
- Łożyska ślizgowe,
- Tuleje ślizgowe,
- Rolki toczne,
- Tuleje łożyskowe,
- Pasy klinowe,
- Pasy synchroniczne,
- Uszczelnienia techniczne.

Zajmujemy się również projektowaniem konstrukcji, jesteśmy wstanie zweryfikować i doradzić odpowiednie rozwiązanie. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie łożyska, uszczelnienia, zaproponujemy odpowiedni smar oraz częstotliwość jego stosowania. Jesteśmy w stanie pomóc w zaprojektowaniu przekładni pasowej, konwersji napędu z pasów klinowych na pasy synchroniczne oraz dobraniu odpowiedniej chemii technicznej.

Zajmujemy się także diagnostyką i gospodarką materiałową i organizacją szkoleń.

Wartości przyświecające nam w branży to uczciwość, rzetelność oraz szybkość wykonania usługi. Cechuje nas dbałość o jak najwyższą jakość naszych produktów.

Bogata oferta handlowa pomaga nam zaspokoić wszystkie potrzeby naszego klienta. Staranność, szybka i fachowa obsługa, niska cena, wysoka jakość, indywidualne podejście do klienta to cechy charakteryzujące naszą firmę.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Firma TLC posiada w swojej ofercie produkty poniższych producentów.

FAG, INA, Gates, Rexroth, DuraBelt, KFŁT, ZŁW, Opibelt, Permaglide, Simrit, Timken, Corteco.
Certyfikaty
Organizacja firmy, poziom świadczonych usług jest ściśle związany z decyzją kierownictwa firmy o wdrożeniu systemu zarządzania jakością w oparciu o normę EN - ISO 9001.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń