BT EXPERT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Z nami zawsze jesteś zadowolony i z pełnym portfelem.

Kredyty i finansowanie
Mokotowska 15/11, 00-640 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 839 463
Adres korespondencyjny
Mokotowska 15/11, 00-640 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się finansowaniem działalności gospodarczych i spółek kredytami konsolidacyjnymi i gotówkowymi kredytami hipotecznymi, leasingami, zwrotami z tytułu nadpłaconych kredytów w walucie obcej m. in. we frankach CHF.
Produkty i usługi
Witaj na naszej stronie.

W ofercie naszej spółki mamy finansowanie działalności gospodarczych i spółek kredytami konsolidacyjnymi i gotówkowymi kredytami hipotecznymi, leasingami, zwrotami z tytułu nadpłaconych kredytów w walucie obcej m. in. we frankach CHF. Nasze doświadczenie to ponad 17 lat pracy z klientami w zakresie doradztwa finansowego i udzielania kredytów. To już setki zadowolonych klientów, którzy do nas wracają i nas polecają. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z 16 bankami w Polsce oraz funduszami inwestycyjno-pożyczkowymi.

NASZE MOTTO
"NIE JESTEŚMY DLA CIEBIE TYLKO NA DZIŚ"

FINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI

Wiemy, jak ważny jest rozwój firmy, płynność, niskie koszty utrzymania. Dlatego nasze propozycje kredytów gotówkowych, inwestycyjnych czy obrotowych są oferowane dla Państwa na optymalnych warunkach. Zajmujemy się też finansowaniem firm przy wpisach do KRD, BIK czy BIG. Współpracujemy z funduszami inwestycyjno-pożyczkowymi. Posiadamy w swojej ofercie kredyty od 1 000 000 zł wzwyż,a także nisko oprocentowane pożyczki unijne.

KREDYT KONSOLIDACYJNY I GOTÓWKOWY

Zamieniamy kilka kredytów w jedno zobowiązanie. Daje to możliwość zmniejszenia raty przy niższym oprocentowaniu i wydłużeniu okresu kredytowania nawet do 144 miesięcy. Kwota finansowania kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych to nawet 200000 zł. Jesteśmy zorientowani w aktualnych promocjach banków z którymi współpracujemy. Daje nam to możliwość przedstawienia najlepszej oferty z rynku.

KREDYT HIPOTECZNY

To zobowiązanie na długie lata naszego życia, dlatego tak ważne jest, aby był dopasowany do Twoich możliwości finansowych. Warto sprawdzić oferty, promocje kilku banków i wybrać optymalną propozycję. Posiadamy w tej kwestii wiedzę i doświadczenie.
Marki i specjalizacje
Korzyści ze współpracy z nami:
* Działamy na terenie całego kraju.
* Jeśli chcesz, dojedziemy w dowolne miejsce w Polsce i przedstawimy najlepsze oferty.
* Odpowiadamy na nurtujące pytania.
* Doradzamy.
* W trudnych sytuacjach wyczerpujemy wszystkie możliwości finansowania.
* Nie robimy zbędnych zapytań do BIK.
PAMIĘTAJ, ŻE KAŻDE ZAPYTANIE W BANKU OBNIŻA TWOJĄ OCENĘ PUNKTOWĄ

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń