MWH-Architekci Andrzej Wyszyński

Projekty architektoniczno-budowlane. Domy, osiedla, wieżowce, budynki publiczne

Biura architektoniczne
Mostowa 6, 00-260 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 887 66 80
mwh@mwh.pl
228876683
MWH-Architekci Andrzej Wyszyński

Informacje

Opis działalności
Kompleksowa obsługa projektowa inwestycji. Projekty budownictwa mieszkaniowego, osiedli, apartamentowców, wieżowców, lokali usługowych, budynków użyteczności publicznej.
Produkty i usługi
MWH-architekci jest autorską pracownią prowadzoną przez arch. Andrzeja Wyszyńskiego, który kontynuuje od 2005 r działalność projektową spółki MWH.

Oferujemy kompleksową obsługę projektową inwestycji budowlanych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi projekty domów, rezydencji, osiedli, wieżowców i nowoczesnych apartamentowców oraz projekty budynków użyteczności publicznej.

Zapraszamy do naszej galerii na stronie www.

Projekty architektoniczne wykonywane są bezpośrednio w naszej pracowni w Warszawie przez zespół młodych, zdolnych architektów, posiadających już duże doświadczenie projektowe. Pracami kieruje osobiście arch. Andrzej Wyszyński lub jeden z partnerów, którzy są głównymi autorami naszych projektów.

Projekty branżowe (konstrukcje i instalacje) zlecamy do biur o dużym doświadczeniu, z którymi współpracujemy przy kolejnym projekcie (np. BWL-Projekt Sp. z o.o. i WSP Polska Sp. z o.o.).

W naszym wieloletnim dorobku znajdziecie Państwo zrealizowane zespoły i budynki mieszkalne o różnej skali. Są to między innymi; Osiedla "Łukowska" i "Lasek" dla RSM, "Osiedle Młodych" na Pradze Południe, czy Rezydencja "Pod Orłem" przy ul.Bukowińskiej w Warszawie, osiedle "Impresja" w Wilanowie i osiedle "CentralPark" w Gdańsku (I etap w realizacji, a na II etap uzyskaliśmy już Pozwolenie na budowę) oraz najwyższy na polskim wybrzeżu budynek "Big Boy" w Gdańsku (koncepcja). Wykonujemy również projekty budynków biurowych i usługowych. Znajdują się wśród nich zrealizowane warszawskie obiekty takie jak wieżowiec WTT (dawniej "Daewoo"), siedziba Raiffesen Bank przy ul. Pięknej czy biurowiec "Stratos" przy ul. Skorupki. Obecnie projektujemy najwyższy w Polsce budynek biurowo-hotelowy dla Kulczyk Holding. Uzyskaliśmy pozwolenia na budowę dla szpitala "Luxmed" w Warszawie, na którego miejscu projektujemy obecnie budynek biurowy "Wiśniowy Plaza". Projektujemy też centra handlowe: "Outlet Village" w Czosnowie (pozwolenie na budowę) i Galerię NAVIGA w Wodzisławiu.
Marki i specjalizacje
Projekty budownictwa mieszkaniowego, usługowego, budynki użyteczności publicznej.

Oferujemy obsługę projektową na terenie całej Polski.

Pracownia posiada polisę PZU na ochronę ubezpieczeniową z tytułu wykonywania zawodu architekta i prowadzenia biura. Deklarujemy też gotowość indywidualnego ubezpieczenia każdego projektu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klienta indywidualnego, jak i inwestorów oraz firmy wykonawcze.
Certyfikaty
Posiadamy liczne certyfikaty, referencje i rekomendacje od naszych klientów i partnerów biznesowych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń