Biuro Rachunkowe Akro Hanna Szczepaniak Joanna Boguś Anna Sadowska

Biura rachunkowe
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 502 31 62
Adres korespondencyjny
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą, która prezentuje nowoczesne podejście do tematu prowadzenia ksiąg i rachunków. Oferujemy niezwykle szeroki zakres usług księgowych: prowadzenie KPiR i ksiąg rachunkowych, obsługa płac pracowniczych, deklaracje podatkowe i ZUS, kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz rozliczenia roczne PIT.
Opis działalności
Biuro rachunkowe Akro rozpoczęło swoją działalność w 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w obsłudze firm i spółek handlowych i jawnych oraz fundacji i stowarzyszeń. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową najwyższej klasy.
Produkty i usługi
Znajdujemy się w bardzo dogodnej dla klientów lokalizacji — w centrum Warszawy. Wieloletnie doświadczenie na rynku i niezwykła rzetelność naszych pracowników zaowocowała zdobyciem uznania i zaufania wielu firm i przedsiębiorstw. Nienaganna opinia i solidność umożliwiła nam zajęcie ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku.

Oferujemy profesjonalne i terminowe usługi rachunkowe. Możemy pochwalić się znakomitą znajomością prawa bilansowego i podatkowego. Dodatkowo posiadamy uprawnienia audytorskie.

Zadowolenie klienta to podstawa naszej działalności. Biuro Akro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających kontrahentów. W związku z tym oferujemy dojazd do klienta ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Fachowa obsługa w przyjemnej atmosferze to recepta na wspólny sukces.

Oferujemy między innymi:

- przygotowanie deklaracji podatkowych i ZUS,
- kontakt z Urzędem Skarbowym oraz ZUS,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych,
- prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
- obsługę płac pracowniczych,
- rozliczania podatków PIT.

Zapewniamy, że pomożemy znacznie usprawnić księgowość Państwa firmy lub ją poprowadzić. Dodatkowo zapewniamy nadzór księgowy i podatkowy oraz pomagamy przygotować księgowość na zmiany w obowiązujących przepisach.

Korzystanie z usług biura rachunkowego Akro wiąże się również z oszczędnością czasu i pieniędzy, ponieważ nasze usługi są profesjonalne i rzetelne.

Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dodatkowe dotyczące oferty i możliwości współpracy. Gwarantujemy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy konkurencyjne warunki cenowe.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń