Zakład Pogrzebowy Memento Mori

Usługi pogrzebowe
ul. Nowogrodzka 51, 00-695 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Zakład Pogrzebowy Memento Mori działa w branży Usługi pogrzebowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie mazowieckim w miejscowości Warszawa.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Zakład Pogrzebowy Memento Mori poprzez email: mementomori.pl@prokonto.pl lub telefon: 664 409 478 .
Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Memento Mori znajduje się pod adresem 00-695 Warszawa ul. Nowogrodzka 51,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Zakład Pogrzebowy Memento Mori w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Marta
Zakład bardzo sprawnie zajął się międzynarodowym transportem zwłok a także całym przygotowaniem do pogrzebu i dzięki ich pomocy dużo mniej pozostało na mojej głowie a wiadomo, że ciężko w takich okolicznościach działać na pełnych obrotach.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.