Ośrodek Rzeczoznawstwa i Techniki Budowlanej O/W PZITB

Budujesz, Remontujesz, Potrzebujesz Pomocy? My Ci pomożemy!!!

Ekspertyzy i kosztorysy budowlane
ul. Nowolipie 9/11, 00-150 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 636 92 49
226369249
226368031
biuro@oritb-pzitb.pl
Adres korespondencyjny
ul. Nowolipie 9/11, 00-150 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma ORiTB znajduje się w Warszawie. Na rynku działamy od 1962 roku. ORiTB prowadzimy działalności w zakresie ekspertyz i opinii o stanie technicznym budynków i budowli, projektowania budownictwa ogólnego i przemysłowego, nadzoru inwestycyjnego, doradztwa technicznego i inwestycyjnego, wyceny majątku itp.
Produkty i usługi
Ośrodek Rzeczoznawstwa i Techniki Budowlanej to cieszący się zaufaniem podmiot, który działa na rynku od 1962 roku. Przez wszystkie lata pracy, kolejne pokolenia inżynierów realizowały dla naszych klientów ekspertyzy techniczne budynków oraz robót budowlanych. Nasz ośrodek tworzony jest przez wysokiej klasy specjalistów, którzy mają odpowiednie uprawnienia potwierdzone zdanymi egzaminami.

Cel, który przyświeca nam od początku działalności to zapewnienie bezpieczeństwa przyszłym użytkownikom obiektów w zgodzie ze sztuką budowlaną. Wspieramy prace na każdym etapie, zarówno podczas projektowania, realizacji, jak i odbioru inwestycji. Porady w zakresie budownictwa, czy doradztwo techniczne związane z przetargami to usługi, które oferujemy jeszcze na etapie projektowania. Zajmujemy się nie tylko przeprowadzaniem nowych zleceń, ale realizujemy również programy modernizacji,które zwłaszcza przy widocznie wyeksploatowanych obiektach są bardzo wymagające.

Oferta naszych usług jest kompleksowa. Wykonamy przeglądy budowlane i techniczne budynków, wydajemy opinie i wykonujemy ekspertyzy. Oprócz prac projektowych ośrodek prowadzi dla klientów nadzór inwestorski, wydaje również szereg ocen i ekspertyz. Realizujemy także zlecenia związane z robotami budowlanymi.

Jesteśmy sprawdzoną firmą, której najlepszymi referencjami są obiekty powstałe dzięki zaangażowaniu naszych ekspertów. Wykonujemy również zlecenia w obiektach, które jużfunkcjonują. Zakres naszych usług obejmuje badania termowizyjne budynków, pomiary wilgotności, czy kontrole sprawności wentylacji. Bezpieczeństwo użytkowników obiektów jest dla nas nadrzędną wartością.

Dokładamy wszelkich starań, aby klient miał pewność, że zadanie zostało zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i jego wymaganiami. Jeśli szukają Państwo firmy, która rzetelnie zajmie się każdym zleceniem, zachęcamy do kontaktu z nami!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń