Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Punkt Usług Pogrzebowych

Usługi pogrzebowe
ul. Orla 5, 00-143 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)
Telefon
(22) 624 94 84

Informacje

Siedzibą Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Punkt Usług Pogrzebowych jest Warszawa w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi pogrzebowe.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Punkt Usług Pogrzebowych poprzez telefon: (22) 624 94 84 .
Z przedstawicielem firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Punkt Usług Pogrzebowych możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 00-143 Warszawa ul. Orla 5,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Punkt Usług Pogrzebowych, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.